Produkt: EX10021283

|

Model: S-LS-104

Zasilacz laboratoryjny - 0-60 V - 0-20 A DC - 1,200 W - 4 lokalizacje pamięci - 4-cyfrowy wyświetlacz LED

1929,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – napięcie DC od 0 do 60 V i natężenie prądu od 0 do 20 A
  • 4-cyfrowy wyświetlacz LED – szybkie sprawdzenie prądu i napięcia wyjściowego
  • Wygoda – 4 lokalizacje pamięci i interfejs {{pc_connection_interface_736_temp}} z protokołem Modbus do połączenia z komputerem
  • Bezpieczeństwo – wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, przetężeniem, przepięciem, nadmiernym obciążeniem
  • Skuteczność – inteligentna kontrola temperatury i automatyczna zmiana ze stałego prądu na stałe napięcie

OPIS PRODUKTU

Zasilacz laboratoryjny do 1,200 W z funkcją pamięci

Zasilacz laboratoryjny S-LS-104 od Stamos Soldering jest sprzętem przeznaczonym do zasilania urządzeń zewnętrznych prądem stałym. Posiada możliwość indywidualnej regulacji prądu i napięcia. Dzięki funkcji pamięci oraz interfejsowi {{pc_connection_interface_736_temp}} korzystanie z urządzenia jest bardzo efektywne. Zasilacz został zaprojektowany przede wszystkim do użytku profesjonalnego w sektorze przemysłowym, laboratoriach, telekomunikacji, w warsztatach oraz instytutach badawczych. Technologa liniowa zapewnia niskie tętnienie szczątkowe i niewielki poziom hałasu.

Optymalna regulacja wartości dzięki zasilaczowi prądu stałego od Stamos Soldering

Dzięki dużemu wyświetlaczowi LED możesz w każdej chwili łatwo odczytać ustawione wartości napięcia wyjściowego, prądu i mocy. Cyfry są łatwo widoczne nawet w złych warunkach oświetleniowych. Ponadto poszczególne wyświetlacze są opatrzone odpowiednimi skrótami jednostek, co oznacza, że w każdej chwili można wyraźnie rozróżnić natężenie prądu i napięcie. Znajdziesz cztery lokalizacje pamięci dla często powtarzających się aktualnych wartości, dzięki czemu możesz je wygodnie przywoływać. Urządzenie podłącza się do komputera przez interfejs {{pc_connection_interface_736_temp}} przy wykorzystaniu protokołu komunikacyjnego Modbus.

Przyjazny dla użytkownika regulowany zasilacz można bardzo wygodnie obsługiwać za pomocą pokrętła i przycisków. Pokrętło pozwala na dokładne ustawienie napięcia od 0 do 60 V DC i prądu od 0 do 20 A. Wartości można kontrolować na dużym wyświetlaczu LED, dostosowując je z łatwością do swoich potrzeb. Zasilacz posiada również blokadę panelu sterującego zapobiegającą przypadkowej zmianie ustawionych parametrów. Jeśli zasilacz działa jako źródło stałego napięcia (CV), urządzenie automatycznie przełącza się w tryb stałego prądu (CA), gdy tylko zostanie osiągnięty ustawiony limit obciążenia. Zapobiega to uszkodzeniu podłączonych urządzeń.

Zasilacz laboratoryjny to urządzenie o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Zostało wyposażone w zabezpieczenie przepięciowe (OVP), zabezpieczenie nadprądowe (OCP), zabezpieczenie przed przeciążeniem (OPP), ograniczenie prądu oraz specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem (OTP). Zintegrowany wentylator dostosowuje się do pracy sprzętu, zapewniając w ten sposób optymalne chłodzenie. Te środki ostrożności gwarantują bezpieczną pracę zasilacza, nawet przy intensywnym i długotrwałym użytkowaniu. Dodatkowo posiada on alarm dźwiękowy, który sygnalizuje ewentualną awarię.

Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniają bezpieczne ustawienie urządzenia, a także chronią powierzchnię przed zarysowaniami. Dzięki marce Stamos Soldering otrzymujesz w pełni profesjonalny sprzęt do indywidualnego zasilania prądem stałym różnych urządzeń.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie