Produkt: EX10021280

|

Model: S-LS-101

Zasilacz laboratoryjny - 0-60 V - 0-5 A DC - 300 W - 4 lokalizacje pamięci - 4-cyfrowy wyświetlacz LED

969,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – napięcie DC od 0 do 60 V i natężenie prądu od 0 do 5 A
  • 4-cyfrowy wyświetlacz LED – szybkie sprawdzenie prądu i napięcia wyjściowego
  • Wygoda – 4 lokalizacje pamięci i interfejs RS485 z protokołem Modbus do połączenia z komputerem
  • Bezpieczeństwo – wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, przetężeniem, przepięciem, nadmiernym obciążeniem
  • Skuteczność – inteligentna kontrola temperatury i automatyczna zmiana ze stałego prądu na stałe napięcie

OPIS PRODUKTU

Zasilacz laboratoryjny do 300 W z funkcją pamięci

Zasilacz laboratoryjny S-LS-101 od Stamos Soldering jest sprzętem przeznaczonym do zasilania urządzeń zewnętrznych prądem stałym. Posiada możliwość indywidualnej regulacji prądu i napięcia. Dzięki funkcji pamięci oraz interfejsowi RS485 korzystanie z urządzenia jest bardzo efektywne. Zasilacz został zaprojektowany przede wszystkim do użytku profesjonalnego w sektorze przemysłowym, laboratoriach, telekomunikacji, w warsztatach oraz instytutach badawczych. Technologa liniowa zapewnia niskie tętnienie szczątkowe i niewielki poziom hałasu.

Optymalna regulacja wartości dzięki zasilaczowi prądu stałego od Stamos Soldering

Dzięki dużemu wyświetlaczowi LED możesz w każdej chwili łatwo odczytać ustawione wartości napięcia wyjściowego, prądu i mocy. Cyfry są łatwo widoczne nawet w złych warunkach oświetleniowych. Ponadto poszczególne wyświetlacze są opatrzone odpowiednimi skrótami jednostek, co oznacza, że w każdej chwili można wyraźnie rozróżnić natężenie prądu i napięcie. Znajdziesz cztery lokalizacje pamięci dla często powtarzających się aktualnych wartości, dzięki czemu możesz je wygodnie przywoływać. Urządzenie podłącza się do komputera przez interfejs RS485 przy wykorzystaniu protokołu komunikacyjnego Modbus.

Przyjazny dla użytkownika regulowany zasilacz można bardzo wygodnie obsługiwać za pomocą pokrętła i przycisków. Pokrętło pozwala na dokładne ustawienie napięcia od 0 do 60 V DC i prądu od 0 do 5 A. Wartości można kontrolować na dużym wyświetlaczu LED, dostosowując je z łatwością do swoich potrzeb. Zasilacz posiada również blokadę panelu sterującego zapobiegającą przypadkowej zmianie ustawionych parametrów. Jeśli zasilacz działa jako źródło stałego napięcia (CV), urządzenie automatycznie przełącza się w tryb stałego prądu (CA), gdy tylko zostanie osiągnięty ustawiony limit obciążenia. Zapobiega to uszkodzeniu podłączonych urządzeń.

Zasilacz laboratoryjny to urządzenie o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Zostało wyposażone w zabezpieczenie przepięciowe (OVP), zabezpieczenie nadprądowe (OCP), zabezpieczenie przed przeciążeniem (OPP), ograniczenie prądu oraz specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem (OTP). Zintegrowany wentylator dostosowuje się do pracy sprzętu, zapewniając w ten sposób optymalne chłodzenie. Te środki ostrożności gwarantują bezpieczną pracę zasilacza, nawet przy intensywnym i długotrwałym użytkowaniu. Dodatkowo posiada on alarm dźwiękowy, który sygnalizuje ewentualną awarię.

Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniają bezpieczne ustawienie urządzenia, a także chronią powierzchnię przed zarysowaniami. Dzięki marce Stamos Soldering otrzymujesz w pełni profesjonalny sprzęt do indywidualnego zasilania prądem stałym różnych urządzeń.

Oprogramowanie do pobrania

DANE TECHNICZNE