Produkt: EX10021406

|

Model: S-LS-116

Zasilacz laboratoryjny - 0-60 V - 0-5 A DC - 300 W - 5 miejsc pamięci - wyświetlacz LED - USB/RS232

1329,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – kanał o napięciu DC 0-60 V i prądzie 0-5 A
  • Wyświetlacz LED – szybko sprawdź prąd wyjściowy i napięcie wyjściowe
  • Programowalność – 5 miejsc pamięci łatwo dostępnych za pomocą przycisków, a także interfejsy USB lub RS232
  • Bezpieczeństwo – wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, przetężeniem i przepięciem
  • Skuteczność – inteligentna kontrola temperatury z wydajnym i cichym wentylatorem

OPIS PRODUKTU

Zasilacz laboratoryjny do 300 W z funkcją pamięci

Dzięki zasilaczowi laboratoryjnemu Stamos Soldering można zasilać urządzenia zewnętrzne prądem stałym. Indywidualnie ustawisz natężenie i napięcie. Za sprawą funkcji pamięci z pięcioma miejscami będziesz korzystać z urządzenia bardzo efektywnie. Używaj zasilacza laboratoryjnego podczas obsługi sprzętu pomiarowego. Sprawdzi się zwłaszcza w sektorze przemysłowym, w laboratoriach, telekomunikacji, w warsztatach z urządzeniami elektronicznymi oraz zakładach produkcyjnych i instytutach badawczych.

Aktualne wartości są zawsze optymalnie ustawione dzięki zasilaczowi regulowanemu od Stamos Soldering

Dzięki dużemu wyświetlaczowi LED możesz w każdej chwili łatwo odczytać ustawione wartości napięcia i prądu wyjściowego. Cyfry są łatwe do odczytania nawet w złych warunkach oświetleniowych. Znajdziesz pięć miejsc do przechowywania często powtarzających się parametrów. Dzięki temu w razie potrzeby łatwo je wywołasz. Zasilacz podłączysz do komputera za pomocą interfejsów USB lub RS232.

Łatwe i wygodne sterowanie odbywa się za pomocą pokręteł i przycisków. Pokrętła umożliwiają precyzyjne ustawienie opcji żądanego napięcia wyjściowego 60 V DC i prądu 5 A. Podczas konfiguracji możesz sprawdzić odpowiednie wartości na dużym wyświetlaczu LED i łatwo dostosować je do swoich potrzeb. Dodatkowo zasilacz posiada blokadę panelu sterującego zapobiegającą przypadkowej zmianie ustawionych parametrów. W razie korzystania z zasilacza laboratoryjnego jako źródła stałego napięcia (CV) urządzenie po osiągnięciu ustawionego limitu obciążenia automatycznie przełącza się w tryb prądu stałego (CA). Zapobiega to uszkodzeniu podłączonych urządzeń.

Wybierając zasilacz, otrzymujesz aparat o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Sprzęt wyposażony jest w zabezpieczenie przepięciowe (OVP), zabezpieczenie nadprądowe (OCP) oraz specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem (OTP). Zintegrowany wentylator dostosowuje się do warunków temperaturowych w urządzeniu, zapewniając w ten sposób optymalne chłodzenie. Te środki ostrożności gwarantują bezpieczną eksploatację zasilacza nawet przy intensywnym i ciągłym użytkowaniu. Dodatkowo urządzenie posiada alarm dźwiękowy, który informuje o zagrożeniu. Użyj oprogramowania do kalibracji zasilacza.

DANE TECHNICZNE