Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 132 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 6

Stamos Welding

Stamos Welding to niemiecka marka działająca w sektorze spawalnictwa. W swojej ofercie posiada nowoczesne prostowniki inwertorowe, migomaty, przecinarki, maski spawalnicze oraz kompatybilne z nimi akcesoria (znajdziesz je w najnowszym katalogu). Sprzęt sprawdza się w przemyśle, produkcji, warsztatach rzemieślniczych, naprawczych itd. Zda egzamin jako wyposażenie pracowni hobbystycznych oraz artystycznych.

Pierwsze maszyny powstały w 2007 roku. Było to wyjście naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rynku, na którym brakowało profesjonalnego sprzętu w korzystnej cenie. Nisza została wypełniona dzięki bogatej, konkurencyjnej ofercie Stamos Welding. Od tego czasu zainteresowanie marką stale rośnie.

W świecie produktów Stamos Welding

W sklepie expondo.pl zgromadzono kilka marek o różnych profilach, m.in. Royal Catering (nowoczesne wyposażenie gastronomiczne) MSW (elektronarzędzia), Ulsonix (myjki ultradźwiękowe). Oferowany przez nie sprzęt powstaje z zachowaniem europejskich norm produkcji, które dyktują wysoką jakość i troskę o środowisko naturalne (poznaj linię spawarek Stamos Eco).

Stamos Welding podnosi sobie poprzeczkę, zobowiązując się do przestrzegania własnych, wyśrubowanych standardów, opartych na niemieckiej tradycji dokładności i niezawodności. Co to oznacza? Przede wszystkim dbałość o detale (od projektu do montażu), zaawansowane technologie i wreszcie komponenty z górnej półki.

To m.in. dlatego urządzenia spawalnicze należące do tej marki obecne są we wszystkich krajach UE oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Zbierają pochlebne opinie także poza granicami Starego Kontynentu.

W stajni Stamos Welding znajduje się aż kilka linii produktowych. W sumie to kilkadziesiąt urządzeń o odmiennych osiągach i rozpiętości cenowej. Wśród nich są kompaktowe, intuicyjne urządzenia idealne dla początkujących spawaczy (zobacz Stamos Basic), jak i profesjonalne, zaawansowane maszyny nadające się do najcięższych zadań produkcyjnych oraz przemysłowych (sprawdź Stamos Selection, Stamos Pro Series. Dzięki rozbudowanej ofercie łatwo dobrać sprzęt do zindywidualizowanych potrzeb i umiejętności operatora.

Stamos Welding – marka doceniona przez profesjonalistów

W 2014 roku marka Stamos Welding zaprezentowała się podczas Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING. W przeciągu zaledwie dwóch dni kilka tysięcy osób przekonało się o wysokiej jakości prezentowanych urządzeń. Wśród odwiedzających byli zawodowi spawacze, jak również amatorzy. Wszyscy oni zwracali uwagę na solidne wykonanie i imponujące parametry eksponowanych produktów. Stamos Welding zostało laureatem targów, zdobywając wyróżnienie od organizatorów oraz uznanie wśród odwiedzających.

Kiedy do wysokiej jakości dodamy atrakcyjną cenę, powstaną produkty, obok których nie można przejść obojętnie. Właśnie takie maszyny wychodzą ze stajni Stamos Welding. Spawarki i przecinarki plazmowe charakteryzują się niezawodnością, przyjaznym interfejsem oraz ergonomicznymi rozwiązaniami.

Dużym udogodnieniem jest łatwy dostęp do oryginalnych części zapasowych i serwisu zlokalizowanego w Zielonej Górze. Kompetentna załoga szybko diagnozuje ewentualne problemy, a następnie fachowo i dokładnie dokonuje napraw – zarówno gwarancyjnych, jak i tych pogwarancyjnych. Więcej informacji o marce Stamos Welding i jej produktach znajdziesz w najnowszym katalogu!

stamos_selection_color stamos_pro_color stamos_eco_color stamos_eco_color