Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20021438

|

Model: X-BASIC

Outlet Maska spawalnicza - X-BASIC - kolorowe pole widzenia

219,00 zł 269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 269,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompleksowa ochrona – do wszystkich popularnych metod spawania
  • Standard - ochrona przed światłem zgodnie z DIN 4/ 5-8 /9-13 oraz ochrona przed promieniowaniem UV do DIN 16
  • Perspektywa – duże, kolorowe pole widzenia 100 x 60 mm
  • Szybkość – 4 czujniki o imponującym czasie reakcji 1/25000 s
  • Płynne przejście – regulowane opóźnienie 0,2-1,0 s

OPIS PRODUKTU

Dobra widoczność pomimo jasnego światła dzięki masce spawalniczej X-BASIC

Polegaj na dobrych właściwościach optycznych, bardzo szybkiej reakcji, niewielkiej wadze i zakładaj maskę spawalniczą X-BASIC podczas spawania! Niezależnie od tego, czy spawasz elektrodami, czy gazem obojętnym, automatyczny sprzęt niezawodnie chroni Cię przed wszystkimi popularnymi metodami spawania. Oferuje pełną perspektywę w kolorze.

Automatyczna przyłbica spawalnicza ze skutecznymi funkcjami ochronnymi

Automatyczna przyłbica spawalnicza oferuje regulowany zakres ochrony przed światłem DIN 4/ 5-8 /9-13. Za pomocą autotestu możesz optymalnie dopasować osłonę świetlną do swoich potrzeb. Dzięki polu widzenia 100 x 60 mm zawsze masz widoczne wszystkie ważne szczegóły. Trwały wkład X-BASIC jest zasilany ogniwami słonecznymi i zawiera wymienną baterię CR2450 o żywotności 5000 godzin.

Niezwykle lekka maska spawalnicza z tworzywa sztucznego waży zaledwie 0.6 kg. Dzięki temu możesz ją bez wysiłku nosić nawet przez długi czas. Zastosowana mieszanka materiałowa, wykonana z tworzywa sztucznego PA66 i PC, charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie oraz stabilnością wymiarową. Sprawia to, że przyłbica spawalnicza sprawdzi się przez długi czas nawet w trudnych warunkach.

Dzięki bardzo krótkiemu czasowi reakcji 1/25000 s, od jasnego do ciemnego, sprzęt zawsze chroni Cię przed szkodliwymi promieniami łuku. Nie obciąża to nadmiernie oczu i nie wymaga długiego okresu regulacji, aby kontynuować spawanie. Ponadto przyłbica spawalnicza zapewnia optymalną ochronę przed promieniowaniem UV/IR przy wszystkich poziomach jasności do DIN 16. Wyjątkowe wartości klasy optycznej, rozproszonego światła, jednorodności i zależności od kąta widzenia sprawiają, że przyłbica spawalnicza jest polecana do profesjonalnego użytku. 

Za sprawą kompleksowej ochrony przed światłem możesz używać maski spawalniczej automatycznej do wszystkich typowych prac spawalniczych. Dostosuj światłoczułość, czas opóźnienia i stopień przyciemnienia indywidualnie do danego zadania. Jeśli chcesz wykonywać inne prace metalowe, takie jak szlifowanie, bez zdejmowania maski, użyj trybu GRIND. Dzięki automatycznej przyłbicy spawalniczej od Stamos Welding Group masz do dyspozycji wszystkie opcje, ale z zachowaniem bezpieczeństwa!

DANE TECHNICZNE