Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 27 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Steinberg Basic

Produkty marki Steinberg Basic zapewniają wygodne i niezawodne ważenie różnych przedmiotów. Jest to linia podstawowych urządzeń, które sprawdzą się w magazynach, biurach, sklepach stacjonarnych i internetowych, firmach wysyłkowych oraz różnych innych miejscach, gdzie kontroluje się na co dzień masę np. paczek i listów. Wszystkie wagi z logiem Steinberg charakteryzują się dokładnością pomiaru, funkcjami ułatwiającymi pracę (m.in. tarowaniem, zliczaniem sztuk, zmianą jednostek ważenia) oraz solidną konstrukcją o długiej żywotności. Jeśli chcesz zobaczyć pełen asortyment produktów dostępnych w sklepie expondo.pl, zapoznaj się z naszymi katalogami.

Steinberg Basic oferuje to, co najpraktyczniejsze

Aby dokładnie zważyć przedmiot, konieczna jest precyzyjna waga. Taki właśnie sprzęt proponuje marka Steinberg Basic. Dysponuje on różnymi podziałkami. Wybrane modele działają z dokładnością np. 0,5 g czy 100 g. Sklep expondo.pl oferuje wagi pocztowe o niedużym udźwigu (10 kg) i wagi paczkowe, które wytrzymają ciężar do 200 kg. Taki wybór parametrów sprawia, że każdy klient znajdzie tu coś dla siebie.

Prezentowane na naszej stronie internetowej urządzenia charakteryzują się solidną konstrukcją. Platformy wag wykonano z trwałej stali nierdzewnej – materiału o dużej odporności na korozję oraz wytrzymałości mechanicznej. Produkty Steinberg Basic stanowią połączenie prostej budowy, nowoczesnego designu i wysokiej jakości wykonania. Znaczenie mają również korzystne ceny.

Sklep expondo.pl oprócz wag poleca także wciągarki i wyciągarki marki MSW Motor Technics. Oferowane wciągarki linowe doskonale sprawdzą się w fabrykach, magazynach i przeładowniach. Podobnie jak w przypadku artykułów od Steinberg Systems inżynierowie dokładnie przeanalizowali oraz obliczyli udźwig urządzeń, aby można było korzystać z nich w pełni bezpiecznie.

Najlepszy stosunek ceny do jakości

Wagi Steinberg Basic charakteryzują się dużym wyborem dodatkowych funkcji ułatwiających codzienną pracę w firmach wysyłkowych, magazynach, urzędach i innych miejscach. Jedną z nich jest zliczanie sztuk, np. po 25, 50, 75 i 100, szczególnie przydatne tam, gdzie jednorazowo przygotowuje się dużo przesyłek. Sprzęt pozwala również tarować, czyli obliczać ciężar produktu bez opakowania. Bezpieczeństwo zapewnia opcja ostrzegania przed przeciążeniem.

Praktyczne rozwiązanie stanowi osobny terminal połączony przewodowo z platformą. Głowicę wyposażono w czytelny wyświetlacz. Dzięki temu waga może być eksploatowana w wygodny sposób. Urządzenia Steinberg Basic pozwalają na elastyczność pod względem sposobu zasilania. Zależnie od modelu posiadają baterie, zasilacz lub akumulator.

Wagi paczkowe wyróżnia nowoczesny wygląd. Sprzęt ma neutralną kolorystykę oraz kształt pozbawiony ostrych krawędzi. Kompaktowe wymiary sprawiają, że wagi można łatwo magazynować. Jeśli potrzebujesz uniwersalnego urządzenia o dużej dokładności pomiaru, wybierz produkt od Steinberg Basic!

Sklep expondo.pl dysponuje również bogatym asortymentem sprzętu gastronomicznego. Znajdują się tutaj m.in. stoły robocze z szafką oraz umywalki ze stali nierdzewnej. Szerszą ofertę naszych artykułów poznasz w katalogach.