Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20031212

|

Model: SBS-UTC-28

Outlet Walizka transportowa z gąbką - wodoodporna - 53 l - czarna - na kółkach

659,00 zł 819,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 819,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – oferuje duże wnętrze o pojemności 53 l
  • Bezpieczeństwo – wyściełana miękką pianką
  • Ochrona – wodoodporna i odporny na uderzenia
  • Uniwersalność – do bezpiecznego transportu aparatu fotograficznego, akcesoriów elektronicznych i broni
  • Solidna - wykonany z lekkiego i odpornego na uderzenia materiału

OPIS PRODUKTU

Wodoodporna walizka transportowa z gąbką

Lekka i jednocześnie wytrzymała. W walizce transportowej z gąbką Steinberg Basic przechowasz aparaty fotograficzne, obiektywy, baterie lub laptopy i inny sprzęt elektroniczny. Etui jest odporne na wodę. Trwał materiał sprawia, że jest lekkie i przenośne. Walizka transportowa jest też odporna na wstrząsy. Twoje sprzęty leżą bezpiecznie w środku na wstępnie uformowanej piance.

Walizka ochronna z gąbką do zdjęć plenerowych przy wietrze i złej pogodzie

Niezniszczalna walizka transportowa na aparat idealnie nadaje się do wymagających sesji zdjęciowych. Solidna powłoka zewnętrzna niezawodnie chroni przed brudem i wilgocią. Za sprawą ergonomicznej rączki uniwersalna walizka ochronna jest wygodna w przenoszeniu, nawet przy dużym obciążeniu. 4 zatrzaski umożliwiają bezpieczne zamknięcie etui.

Ty też masz wystarczająco dużo miejsca! Przy wymiarach wewnętrznych 113.8 x 35.1 x 13.3 cm i pojemności 53 l zmieścisz wszystko, czego potrzebujesz. Pianka jest wstępnie uformowana i pozwala na wygodne uporządkowanie wszystkich przedmiotów. Dzięki niej Twój cenny sprzęt pozostanie na swoim miejscu, gdy jesteś w podróży.

DANE TECHNICZNE