Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 794 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 34

Steinberg Systems

A gdyby tak stworzyć wagę, która mieści się w kieszeni… – od tej myśli wszystko się zaczęło. Potem była już tylko praca, dynamiczny rozwój i wiara, że to naprawdę może się udać. Dziś Steinberg Systems jest jednym z ważniejszych w Europie producentów profesjonalnych wag. W urządzenia tej marki zaopatrują się instytucje państwowe, uniwersytety, wytwórnie, markety i prywatni użytkownicy. Oferta marki Steinberg Systems została zgromadzona i uporządkowana w przejrzystym katalogu. Jego najnowszą wersję znajdziesz TUTAJ!

Przewaga z doświadczenia

Wszystkie produkty stworzono z myślą o codziennej eksploatacji, dlatego wykonane zostały wyłącznie z trwałych materiałów. Konstruktorzy postawili głównie na stal nierdzewną i wytrzymałe tworzywa sztuczne.

Dużo uwagi poświęcili powierzchni ważącej, która narażona jest na krytyczne obciążenia. Większość urządzeń posiada platformy ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Każda waga elektroniczna została wykończona z dbałością o detale, gdyż to właśnie one decydują często o żywotności sprzętu.

Specjaliści ze Steinberg Systems pomyśleli również o ergonomii podczas pracy i komforcie użytkownika. Duże, praktyczne wyświetlacze LED (lub opcjonalnie LCD) usprawniają proces ważenia, a przyjazny interfejs pozwala szybko odnaleźć się w bogatym menu.

Używane obecnie wagi to coraz częściej zaawansowane technologicznie maszyny wykonujące serie skomplikowanych operacji matematycznych. Odpowiednie urządzenie może wyręczyć operatora w wielu uciążliwych i czasochłonnych czynnościach (np. sumowaniu cen za zważone towary czy przeliczaniu jednostek ważenia).

Produkty Steinberg Systems oraz jej siostrzanej marki Steinberg Basic posiadają szereg praktycznych funkcji ułatwiających i przyspieszających proces określania masy. Wszystkie opcje dostosowane są do charakteru wagi i jej przeznaczenia.

Sklepowe – wykonują czynności typowe dla kalkulatora, zaś magazynowe – zwiększają ergonomię pracy. W bogatej ofercie znajdują się wagi w sam raz dla przemysłu (zobacz również spawarki inwertorowe), handlu/logistyki (paczkowe) czy gastronomii.

Marka Steinberg Systems – więcej niż wagi

Od wag się zaczęło, jednak z czasem, do rodziny Steinberg Systems dołączyły nowe urządzenia. Wciągarki łańcuchowe i podnośniki magnetyczne to sprzęt idealny dla magazynu, przeładowni czy fabryki. Nie potrzebuje żadnego źródła zasilania, dlatego sprawdzi się w tzw. strefach zagrożonych wybuchem.

Podnośniki magnetyczne udźwigną ciężar kilkadziesiąt razy większy od swojej własnej masy. Dzięki silnym i trwałym magnesom neodymowym mogą poradzić sobie z każdym ferromagnetykiem. Podobnie jak wciągarki łańcuchowe, charakteryzują się prostą budową i bardzo intuicyjną obsługą. Precyzyjne wykonanie i praktyczne rozwiązania konstrukcyjne gwarantuje bezpieczną, wygodną pracę.

W Steinberg Systems jakość idzie w parze z dobrą ceną. Pod tym względem oferowane maszyny zdecydowanie wyprzedzają konkurencję. Wybierając produkty tej uznanej, niemieckiej marki, zyskujesz solidne narzędzie do wieloletniej, regularnej eksploatacji.

Nikt nie lubi zakupów w ciemno. Dlatego urządzenia Steinberg Systems możesz osobiście wypróbować i przetestować na miejscu. W centrum serwisowym i magazynowym, zlokalizowanym w Zielonej Górze, pracują kompetentni fachowcy, którzy chętnie doradzą, podpowiedzą i pomogą w wyborze idealnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem wag.