(1) Ocena

Produkt: EX10030438

|

Model: SBS-LDM-80

Dalmierz laserowy - 80 m

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża dokładność: +/- 2 mm
  • Uniwersalny zakres pomiaru do 80 m
  • Szybki czas odpowiedzi 0,25 s
  • Precyzyjny pomiar odległości, powierzchni, objętości
  • Jednostki: m, ft, in

OPIS PRODUKTU

Dalmierz laserowy o dokładności 2 mm

Dalmierz laserowy to sprzęt przeznaczony zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i domowych pomiarów. Posłuży do wytyczania odległości w magazynie, na boisku czy budowie w sposób błyskawiczny (0,25 s) oraz wygodny, nie wymagający pomocy dodatkowej osoby. Marka Steinberg Systems zadbała o wysokie walory użytkowe oferowanego miernika SBS-LDM-80.

Metrówka laserowa SBS-LDM-80 – charakterystyka

Wszechstronność dalmierza wynika z szerokiego zakresu pomiarów od 0,05 do 80 m. Dokładna miara określi dystans z tolerancją do 2 mm, posługując się wybraną przez użytkownika jednostką (m, ft, in).

Funkcjonalny model SBS-LDM-80 oferuje dodatkowe opcje umożliwiające obliczenie powierzchni i objętości. Wyniki łatwo odczytuje się z ekranu LCD z podświetleniem. Poziomica gwarantuje z kolei utrzymanie wiązki lasera w linii prostej.

Mobilny sprzęt wyłącza się po 180 s nieużywania (laser po 29 s), co pozwala zaoszczędzić baterie. Przenoszenie w miejsce dokonywania pomiaru ułatwiają niewielka waga i wymiary urządzenia.

Dalmierz laserowy od Steinberg Systems pomoże we wskazaniach geodezyjnych, sportowych oraz budowlanych. Model dzięki łatwej obsłudze, niewielkim wymiarom i praktycznym funkcjom przyda się także majsterkowiczom. Już dzisiaj zamów model SBS-LDM-80 z dostawą pod wskazany adres.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

A műszer pontos,gyors, de nappal nem használható,mivel nem látható a lézerpont, anélkül meg nem mér Javaslom az éjszakás műszaknak a használatát!