Produkt: EX10030442

|

Model: SBS-LL-15B

Laser krzyżowy - 25 m - 120/150° - bateria litowa

499,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Użyteczność – samopoziomujący laser z trójnogiem i walizką
  • Wydajność – zasięg 25 metrów; linie poziome 120° i pionowe 150°
  • Precyzja – dokładność pomiaru ±0,5 mm/5 m z wyjściem laserowym ≤ 1 mW
  • Opcje ustawienia: 1 pozioma i 4 pionowe; 1 punkt uziemienia
  • Wysoka jakość – do półprofesjonalnego użytku

OPIS PRODUKTU

Laser krzyżowy do 25 m

Model SBS-LL-15B od Steinberg Systems nadaje się do wykorzystania w domu i w pracy. Sprawdzi się przy wszelkich zajęciach wymagających precyzyjnego wytyczenia linii prostych oraz wskazywania różnic wysokości. Laser obrotowy poleca się do półprofesjonalnych prac stolarskich, hydraulicznych, budowlanych, elektrycznych i aranżacyjnych. Produkt jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu będzie odpowiedni także dla majsterkowiczów.

Laser samopoziomujący – opis

Precyzyjność modelu SBS-LL-15B to zasługa wysokiej dokładności ±0,5 mm/5 m, z jaką działają emitowane przez niego poziome, pionowe i krzyżowe wiązki. Dzięki funkcji samopoziomowania do 4° wiarygodny pomiar otrzymuje się nawet w przypadku ustawienia urządzenia na nierównej powierzchni. Laser emituje wiązkę w dwóch płaszczyznach: poziomej (1 linia; kąt 120°) i pionowej (4 linie; kąt 150°).

Duży zasięg pracy lasera krzyżowego umożliwia jego wykorzystanie w każdych warunkach. Produkt jest w stanie poradzić sobie na powierzchni oddalonej o maksymalnie 25 metrów, przez co idealnie nadaje się do użytku również na zewnątrz pomieszczeń.

Solidne wykonanie produktu Steinberg Systems pozwala użytkownikowi na długotrwałe korzystanie z zakupionego sprzętu. SBS-LL-15B został wyprodukowany ze stali i wysokiej jakości tworzywa odpornego na zmienne warunki atmosferyczne (-10 do 45°C).

Wygodę korzystania z opisywanego modelu gwarantują jego poszczególne elementy. Na wyposażeniu urządzenia znajdują się: trójnóg, wbudowana bateria litowa, ładowarka oraz plastikowa walizka pozwalająca na spakowanie wszystkich części lasera, co wpływa na mobilność całego zestawu.

Wszechstronny produkt marki Steinberg Systems to połączenie funkcjonalności z niemiecką jakością wykonania. Jest on nie tylko użyteczny w różnych warunkach, ale również w pełni bezpieczny dla użytkownika – wykorzystuje laser klasy 2. Zamów laser krzyżowy SBS-LL-15B już teraz z dostawą pod wskazany adres, żeby samemu przekonać się o jego właściwościach.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA