Produkt: EX10030968

|

Model: SBS-CO-6000

Miernik CO2 - 400-6000 ppm - temperatura i wilgotność

339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – dokładnie rejestruje CO2 za pomocą czujnika NDIR
  • Wszechstronność – mierzy poziom dwutlenku węgla, temperaturę i wilgotność
  • Widoczność – duży kolorowy wyświetlacz LCD ze wszystkimi trzema zakresami pomiarowymi widocznymi na pierwszy rzut oka i funkcja alarmu
  • Precyzja – pokazuje wyniki pomiarów dla temperatury z dokładnością ±1,5°C / 2,7°F°C, dla CO2 ±50 ppm + 5% i wilgotności ±5%
  • Solidność – wytrzymały miernik do postawienia lub powieszenia na ścianie wykonany z tworzywa sztucznego (ABS)

OPIS PRODUKTU

Miernik CO2 zapewniający bezpieczny klimat w pomieszczeniach

Ludzie oddychają, maszyny pracują – wydziela się dwutlenek węgla. To, co na początku brzmi naturalnie, może prowadzić do problemów zdrowotnych, jeśli występuje w nadmiarze. Miernik CO2 marki Steinberg Systems, eksperta w dziedzinie techniki pomiarowej, informuje o tym, jak duże jest stężenie CO2. Ponadto możesz sprawdzić dzięki niemu temperaturę, wilgotność, a także dzień i godzinę – i wszystko na pierwszy rzut oka.

Precyzyjne wyniki pomiarów czujnikiem dwutlenku węgla– również temperatury i wilgotności

Zawartość dwutlenku węgla jest wyświetlana na wyświetlaczu LCD. Duże cyfry można bardzo łatwo odczytać. Aby precyzyjnie określić zawartość CO2, urządzenie pomiarowe wyposażono w czujnik NDIR. Wykorzystuje on promieniowanie podczerwone do określenia nasycenia cząsteczkami CO2. Daje to bardzo szybko dokładne wyniki pomiaru stężenia dwutlenku węgla w powietrzu. Dla ułatwienia zakresy pomiarowe są oznaczone kolorami (zielony: 400-700 ppm, żółty: 700-1500 ppm, czerwony: ponad 1500 ppm). Powyżej 700 co dwie sekundy rozlega się alarm, powyżej 1500 ppm alarm częstszy z dwoma tonami na sekundę.

Ponadto urządzenie zapewnia precyzyjne pomiary temperatury i wilgotności. Odczytasz wartości na wyświetlaczu z dokładnością 1. Temperatura jest mierzona w zakresie -20 - 60°C. Wilgotność natomiast sprawdzisz w zakresie 1-99%. Wszystkie wartości są aktualizowane po <1 s. Dzięki temu zawsze jesteś na bieżąco z wilgotnością, temperaturą czy zawartością CO2.

Miernik CO2 umieszczono w solidnej obudowie wykonanej z ABS. Dzięki temu wytrzymuje duże wahania temperatury lub wilgotności. Aby zapewnić bezproblemową pracę, ładuj zintegrowaną baterię litową (18650) przez połączenie USB typu C. Zasila ona urządzenie pomiarowe przez 12 godzin. Wyświetlacz zawsze pokazuje stan naładowania. W razie potrzeby wykorzystaj kabel USB o długości 90 cm do wymiany danych z komputerem.

Użyj miernika CO2 od Steinberg Systems, aby uzyskać optymalny klimat w pomieszczeniu, w którym wilgotność, temperatura, ale także zawartość dwutlenku węgla muszą być odpowiednie!

DANE TECHNICZNE