Produkt: EX10030740

|

Model: SBS-SMD-2999

Miernik SMD - 2999 zliczeń

109,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – umożliwia wykonywanie testów diody i ciągłości oraz pomiarów rezystancji i pojemności komponentów
  • Mobilność – poręczne i zasilane bateryjnie urządzenie
  • Łatwa obsługa – za sprawą budowy przypominającej pęsetę, automatycznego dokonywania pomiarów i funkcji zachowania danych
  • Precyzja – czytelny wyświetlacz o zakresie wyświetlania 2999 zliczeń
  • Trwałość – rękojeść wykonana z wytrzymałego, termoplastycznego elastomeru i pozłacane piny testowe zmniejszające opór stykowy oraz odporne na korozję

OPIS PRODUKTU

Precyzyjny pomiar małych komponentów za pomocą miernika SMD

Cyfrowy miernik SMD SBS-SMD-2999 marki Steinberg Systems umożliwia szybkie sprawdzanie i testowanie małych komponentów oraz części. Kompaktowa pęseta pomiarowa jest odpowiednia do testów diod i ciągłości, pomiaru rezystancji (300 Ω / 3 kΩ / 30 kΩ / 300 kΩ / 3 MΩ / 30 MΩ) i pojemności (3 nF / 30 nF / 300 nF / 3 uF / 30 uF / 3 mF / 30 mF) przy maksymalnym napięciu DC 36 V. Wszystkie wyniki są wyświetlane na dużym wyświetlaczu mieszczącym do 2999 zliczeń.

Wielofunkcyjna technologia pomiarowa w mobilnej konstrukcji

Tester SMD jest wyposażony w liczne funkcje, dzięki którym korzystanie z urządzenia jest tak wygodne i łatwe, jak to tylko możliwe. Duży ekran ułatwia odczytywanie wartości, które są wyświetlane w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji wstrzymania danych zmierzone wartości można również zachować przez określony czas. Wybór funkcji i zakresów pomiarowych odbywa się intuicyjnie za pomocą przycisków sterujących umieszczonych obok wyświetlacza.

Ze względu na niewielkie rozmiary i małą wagę miernik SMD doskonale leży w dłoni. Za sprawą zasilania bateryjnego idealnie nadaje się do użytku mobilnego. Pęseta pomiarowa jest również szczególnie trwała. Zapewniają to obudowa wykonana z wytrzymałego, termoplastycznego elastomeru oraz pozłacane piny testowe. Dzięki nim zmniejsza się rezystancja styku, a dodatkowo są odporne na korozję.

DANE TECHNICZNE