Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030629

|

Model: SBS-ADO-2000

Outlet Suszarka laboratoryjna - 136 l - 2170 W

7829,00 zł 9779,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 9779,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dokładność – precyzyjna kontrola temperatury zadanej
  • Bezpieczeństwo – gdy grzanie przekroczy poziom temperatury zadanej o 10°C, uruchamia się alarm
  • Wygoda – funkcja samoregulacji
  • Pojemność – duża komora 136 l ze stali nierdzewnej
  • Łatwa obsługa – panel sterowania z ekranem LED

OPIS PRODUKTU

Suszarka laboratoryjna Steinberg Systems

Profesjonalna suszarka laboratoryjna Steinberg Systems jest niezastąpionym sprzętem w centrach badawczych, na uniwersytetach, a także w przemyśle i górnictwie. Model SBS-ADO-2000 nie tylko służy do suszenia, ale i topienia wosku oraz sterylizacji przedmiotów.

Cieplarka laboratoryjna SBS-ADO-2000 – opis

Regulacja temperatury w zakresie 50-300°C pozwala dostosować tryb pracy urządzenia do potrzeb. Do ustawiania poziomu grzania służy łatwy w obsłudze panel sterowania z ekranem LED. Specjalny alarm informuje, gdy temperatura zadana zostanie przekroczona o 10°C. Dodatkowo suszarka laboratoryjna posiada funkcję samoregulacji.

Duża komora ma pojemność 136 l i wymiary 550 x 450 x 550 mm. Wykonano ją z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej. W jej wnętrzu umieszczono dwie druciane półki.

Przeszklone drzwi modelu SBS-ADO-2000 umożliwiają kontrolowanie pracy. Zastosowano w nich podwójną warstwę szkła hartowanego. Ponadto drzwi wyposażono w silikonową uszczelkę odporną na wysokie temperatury. Zapewnia ona doskonałą szczelność, co przekłada się na obniżenie zużycia energii.

Wybierz wyposażenie laboratoryjne najwyższej jakości i zamów suszarkę marki Steinberg Systems. Precyzyjna oraz wydajna praca, a także doskonała trwałość z pewnością sprawdzą się w niejednej pracowni naukowej. Nie czekaj i złóż zamówienie na model SBS-ADO-2000 już dziś.

DANE TECHNICZNE