Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030872

|

Model: SBS-LF-146

Outlet Taboret laboratoryjny - kółka - stal nierdzewna - 100 kg

359,00 zł 449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 449,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – stołek wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej wytrzymuje obciążenie do 100 kg
  • Ergonomia – dzięki regulacji wysokości w zakresie 45-60 cm
  • Wygoda – duże siedzisko o średnicy 29 cm
  • Higiena – łatwy w utrzymaniu w czystości dzięki gładkiej powierzchni
  • Mobilność – cztery plastikowe kółka zapewniają wygodne użytkowanie

OPIS PRODUKTU

Stołek laboratoryjny ze stali nierdzewnej z regulacją wysokości

W kuchniach, gabinetach, laboratoriach czy szpitalach higiena jest najwyższym priorytetem. Łatwe w czyszczeniu i stabilne meble są tam absolutną koniecznością. Stołek laboratoryjny marki Steinberg Systems zapewnia wygodę oraz oszczędność miejsca. Prosta, ale funkcjonalna konstrukcja stołka laboratoryjnego doskonale wpasuje się w każde środowisko pracy.

Ponadczasowy i stabilny taboret ze stali nierdzewnej z asortymentu Steinberg Systems

Regulacja wysokości w zakresie 45-60 cm sprawia, że obrotowy stołek jest ergonomicznym rozwiązaniem dla każdego. Dzięki pierścieniowi wzmacniającemu przekonuje wysoką stabilnością i może unieść ciężar do 100 kg. Za sprawą użycia wysokiej jakości stali nierdzewnej taboret jest również wyjątkowo trwały, a jego czyszczenie przebiega całkowicie bezproblemowo. Wystarczy wilgotna szmatka, aby szybko i dokładnie usunąć zabrudzenia z jego gładkiej powierzchni.

Chociaż obrotowy stołek z regulacją wysokości ma obszerne siedzisko o średnicy 29 cm, to dzięki kompaktowej konstrukcji zajmuje niewiele miejsca. Taboret jest również bardzo lekki i dlatego łatwo go przeniesiesz. Cztery plastikowe kółka zapewniają mobilność w miejscu pracy bez uszkadzania podłogi.

DANE TECHNICZNE