Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030561

|

Model: SBS-KW-100SLIM

Outlet Waga hakowa - 100 kg / 0,05 kg - LCD

263,20 zł 329,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 329,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalność – zakres ważenia do 100 kg
  • Akcesoria – pilot do sterowania zdalnego i baterie w zestawie
  • Wytrzymałość – wykonanie z aluminium odlewanego ciśnieniowo
  • Funkcjonalność – możliwość zmiany jednostek ważenia (kg, lb)
  • Czytelność – wyświetlacz LCD z cyframi o wys. 40 mm

OPIS PRODUKTU

Waga hakowa do 100 kg Steinberg Systems

Do sprawdzania ciężaru dużych obiektów, które nie mieszczą się na platformach nieocenioną pomocą okaże się solidna waga hakowa. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, niemiecka marka Steinberg Systems stworzyła model SBS-KW-100SLIM. Duży zakres, precyzja i wytrzymałość sprzętu z pewnością sprawdzą się na lotniskach, w portach, magazynach, fabrykach, a nawet w zoo.

Elektroniczna waga wisząca SBS-KW-100SLIM – opis

Efektywność urządzenia to rezultat zastosowania dużego zakresu ważenia do 100 kg oraz licznych funkcjonalności. Waga hakowa posiada m.in. możliwość zmiany jednostki (kg, lb). Zastosowano również funkcje tarowania, wstrzymywania, auto OFF, a także ostrzeżenie przed przeciążeniem.

Doskonały odczyt wyników zapewnia duży ekran LCD. Wyświetla on cyfry o wysokości 40 mm. Do sterowania modelem SBS-KW-100SLIM na odległość służy dołączony pilot. W zestawie zawarto też baterie zarówno do kontrolera, jak i urządzenia.

Profesjonalna waga hakowa marki Steinberg Systems to świetny sprzęt dla magazynów czy hurtowni. Nie tylko jest funkcjonalna, ale i bardzo wytrzymała. Osiągnięto to przez wykorzystanie aluminium odlewanego ciśnieniowo. Wybierz model SBS-KW-100SLIM i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie