Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030803

|

Model: SBS-PW-60/5P

Outlet Waga kontrolna - 60 kg / 0,005 kg - 290 x 340 x 92 mm - kg - LCD

399,00 zł 489,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 489,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – zakres ważenia do 60 kg
  • Precyzja – dokładność 0,005 kg
  • Przyjazna dla użytkownika – łatwa w obsłudze i szybki pomiar
  • Elastyczność – możliwość zasilania bateryjnego i sieciowego
  • Widoczność – cyfrowy wyświetlacz LCD z dużymi cyframi

OPIS PRODUKTU

Precyzyjna waga kontrolna o wysokiej dokładności i z dużym wyświetlaczem LCD

Rzetelna informacja o wadze to podstawa Twojego biznesu? Czy wysyłasz towary lub sprzedajesz je luzem, gdy liczy się każdy gram? W takim razie potrzebujesz wagi kontrolnej, która mierzy dokładnie i niezawodnie. Sprzęt marki Steinberg Systems waży do 60 kg z precyzją 0,005 kg. Jest łatwy w użyciu i mobilny. W asortymencie Steinberg Systems znajdziesz wysokiej jakości artykuły przemysłowe i dokładne wagi do wszystkich zadań.

Osiągnij absolutną dokładność pomiaru dzięki wagom detalicznym Steinberg Systems

Solidna waga sklepowa może być używana na wiele sposobów. Ma zakres pomiarowy do 60 kg. Waga do owoców oferuje wszystkie niezbędne funkcje i przyciski do bezproblemowej i łatwej obsługi. Nawigacja w menu jest intuicyjna.

Urządzenie posiada również panel sterowania z wyraźnym wyświetlaczem LCD. Cyfry mają rozmiar 17 mm i dlatego są łatwe do odczytania.

Wagę można zasilać za pomocą baterii lub kabla sieciowego. Bateria wystarcza na 120 godz. Niezwykle solidna obudowa najwyższej klasy wagi kontrolnej chroni urządzenie przed wpływami zewnętrznymi i wstrząsami. Powierzchnia do ważenia jest otwarta z trzech stron. Umożliwia to łatwe ważenie towarów większych niż 290 x 340 x 92 mm. Zintegrowane cztery nóżki zapewniają bezpieczeństwo i stabilność.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie