Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030362

|

Model: SBS-TW-500

Outlet Waga kuchenna - 500 g / 0,01 g - LCD

109,00 zł 129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 129,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – do domu, sklepu, biura
  • Precyzja – zakres ważenia do 500 g z dokładnością do 0,01 g
  • Wygoda ­­– czytelny ekran LCD z podświetleniem oraz osłona na platformę
  • Funkcjonalność ­– funkcja tarowania i zliczania oraz wybór jednostki (g, ct, tl, lb, oz, kg)

OPIS PRODUKTU

Waga stołowa - 500 g / 0,01 g - LCD

Elektroniczna waga kuchenna marki Steinberg Systems to obowiązkowe wyposażenie każdego domu. Świetnie sprawdzi się w czasie przygotowywania posiłków, szczególnie przy przepisach wymagających precyzyjnego odmierzenia składników. Wszechstronny model SBS-TW-500 o dużym zakresie ważenia przyda się również przy określaniu wagi innych przedmiotów np. biżuterii, listów czy monet, dlatego z powodzeniem może zostać zastosowany w sklepach czy urzędach pocztowych.

Waga elektroniczna kuchenna od Steinberg Systems – opis

Czytelny ekran LCD wyraźnie pokazuje wynik ważenia. Dzięki podświetleniu odczytasz go z łatwością pod każdym kątem nawet w ciemnym pomieszczeniu.

Precyzyjny sprzęt ustala wagę przedmiotu z dokładnością do 0,01 g. Zakres ważenia wynosi od 0,05 g do 500 g, dlatego za jego pomocą odmierzysz cukier na ciasto, a także zważysz list.

Praktyczne funkcje obejmują tarowanie, kalibrację oraz wybór jednej z sześciu jednostek: g, ct, tl, lb, oz, kg. Opcja zliczania oznacza, że waga potrafi nie tylko policzyć np. monety lub nasiona, ale również zapamiętać wagę pojedynczej sztuki.

Trwała obudowa wykonana z ABS pomaga zachować higieniczną czystość, a także odpowiada za długą żywotność urządzenia. Platforma ze stali szlachetnej jest odporna na zarysowania oraz rdzę. W zestawie znajduje się też plastikowa osłona, która dodatkowo ją chroni.

Waga stołowa SBS-TW-500 służy do ustalania ciężaru przedmiotów do 500 g. Nadaje się doskonale do domowej kuchni, gdzie okaże się nieoceniona w czasie gotowania. Duża precyzja czyni sprzęt od Steinberg Systems niezwykle użytecznym także np. na poczcie czy u jubilera.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA