Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030048

|

Model: SBS-LW-2000A | LABORWAAGE / WAGA D

Outlet Waga laboratoryjna - 2000 g / 0,01 g - LCD

519,00 zł 629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 629,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Szybkie określanie ciężaru produktów – dokładność 0,01 g, zakres ważenia 0,5–2000 g
  • Wygodna praca – funkcje kalibracji, tarowania, liczenia sztuk i procentów, zmiany jednostek (13 do wyboru), autozerowania, ostrzeżenia przed przeciążeniem i niskim stanie baterii
  • Łatwe odczytanie wyniku pomiaru – wyświetlacz LCD z czytelnymi cyframi
  • Proste czyszczenie i wytrzymałość mechaniczna – szalka ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Waga laboratoryjna - 2000 g / 0,01 g

Sprzęt marki Steinberg Systems sprawdza ciężar przedmiotów z dokładnością 0,01 g. Dzięki temu waga laboratoryjna SBS-LW-2000A zda egzamin w pracowniach złotniczych, ośrodkach badawczych, laboratoriach, na uczelniach oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża precyzja ważenia. Szalkę ze stali nierdzewnej łatwo utrzymać w czystości; jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Waga precyzyjna SBS-LW-2000A od Steinberg Systems – opis

Waga laboratoryjna SBS-LW-2000A doskonale nadaje się jako wyposażenie zakładów jubilerskich, laboratoriów, placówek naukowo-badawczych itp. Zapewnia szybkie i skrupulatne ważenie delikatnych, lekkich produktów. Model od Steinberg Systems cechuje się dokładnością pomiaru 0,01 g oraz pomocniczymi funkcjami. Sprzęt przekonuje innowacyjną technologią, budową z wytrzymałych materiałów oraz atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie