Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030936

|

Model: SBS-PT-30SN

Outlet Waga paczkowa - 30 kg / 0,01 kg - 31,5 x 32,5 cm - zewn. wyświetlacz LCD

439,00 zł 539,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 539,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – pomiar do 30 kg z dokładnością 0,01 kg
  • Stabilność – powierzchnia ważenia 31,5 x 32,5 cm wykonana ze stali nierdzewnej
  • Czytelność – podświetlany wyświetlacz LCD 
  • Mobilność – kompaktowa konstrukcja i praca na baterii do 20 h
  • Przyjazna dla użytkownika – prosty wybór funkcji za pomocą przycisków

OPIS PRODUKTU

Prawidłowe wskazanie masy na wadze paczkowej

Dzięki wadze paczkowej otrzymujesz precyzyjne wyniki pomiarów, które łatwo odczytasz na zewnętrznym wyświetlaczu LCD. Sprzęt pozwala zmierzyć ciężar do 30 kg z dokładnością do 0,01 kg. Nie wolno przekraczać przeciążenia 45 kg. Skorzystaj z wagi cyfrowej, aby określić dokładną wagę przesyłek i paczek oraz ułatwić sobie codzienną pracę w biurze i handlu detalicznym!

Cyfrowa waga do paczek Steinberg Systems imponuje prostotą i precyzją!

Przy projektowaniu wag pocztowych dużo uwagi poświęcono zwartej konstrukcji. Na powierzchni ważącej ze stali nierdzewnej o wymiarach 315 x 325 mm masz dużo miejsca na paczki, przesyłki i wiele innych standardowych towarów. Cztery czujniki obciążenia, zapewniające wyniki pomiarów w 3 klasie dokładności, gwarantują wiarygodne wyniki. Dzięki płaskiej konstrukcji przy niewielkim wysiłku podniesiesz wszystkie ładunki na powierzchnię ważenia.

Zewnętrzny terminal wyposażono w duży wyświetlacz LCD z podświetleniem. W każdej chwili łatwo odczytasz na nim wyniki pomiarów. Nawet pod niekorzystnym kątem będziesz dobrze widzieć duże cyfry. Kabel o długości 2,2 m pomiędzy terminalem zewnętrznym a wagą zapewnia maksymalną swobodę ruchów.

Wprowadzaj wygodnie wszystkie ustawienia i funkcje bezpośrednio za pomocą panelu sterowniczego. Oprócz jednostki ważenia wybieraj między funkcjami tarowania i zerowania. Jeśli niczego nie ważysz, podświetlenie automatycznie się wyłączy. Dodatkowo waga paczkowa posiada interfejs RS232 do podłączenia do komputera.

Waga cyfrowa działa na 6 baterii AAA, które zapewniają mobilną pracę do 20 godzin. Waga paczkowa posiada tryb oszczędzania energii, który wyłącza wagę po 180 s bezczynności. Aby mieć alternatywę, w zestawie znajduje się zasilacz wagi pocztowej. W każdej chwili odczytasz poziom naładowania baterii na wyświetlaczu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie