Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030365

|

Model: SBS-PT-25000

Outlet Waga pocztowa - 25 kg / 1 g

149,00 zł 179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 179,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • 4 różne jednostki ważenia (g, kg, lb, oz)
  • Czytelny podświetlany wyświetlacz LCD
  • Zakres ważenia do 25 kg z dokładnością do 1 g na platformie 18 x 19,8 cm
  • Dodatkowe funkcje - TAROWANIE, LICZENIE SZT., KALIBRACJA, AUTO ZERO, HOLD
  • Trwała konstrukcja - ABS i stal nierdzewna

OPIS PRODUKTU

Waga pocztowa – 25  kg / 1 g

Profesjonalna waga pocztowa marki Steinberg przeznaczona jest do ważenia paczek, listów, książek, elektroniki i innych przedmiotów o różnej pojemności i gabarytach. Model SBS-PT-25000 wyróżnia się dużą prostotą i precyzją wykonania, dzięki czemu znajdzie zastosowanie we wszelkiego rodzaju biurach i urzędach.

Waga listowa marki Steinberg - opis

Duża precyzja to jedna z wyróżniających cech modelu SBS-PT-250000. Urządzenie od Steinberg umożliwia szczegółowe ważenie przedmiotów o wadze do 25 kg, z dokładnością do 1 g. Dzięki aż czterem różnym jednostkom wagowym oferowanym przez prezentowany produkt - g, kg, lb, oz - proces pomiaru wagi odznacza się dużą rzetelnością i uniwersalnością.

Imponująca wytrzymałość urządzenia osiągnięta została dzięki trwałej konstrukcji i solidnej obudowie. Wykonanie podstawy z tworzywa ABS zabezpiecza ją przed wilgocią i zapewnia wyjątkową ochronę podczas codziennego użytkowania. Stal nierdzewna tworząca powierzchnię ważącą ułatwia natomiast utrzymanie produktu w higienicznym i nienagannym stanie.

Czytelny wyświetlacz LCD gwarantuje łatwe i dogodne odczytanie aktualnej masy ważonego przedmiotu. Dzięki cyfrom dużej wielkości oraz specjalnemu podświetleniu, możliwe to jest nawet w słabym świetle i z odległości kilku metrów. Dodatkowo pojawiający się na wyświetlaczu wskaźnik informuje o każdym przypadku przekroczenia zakresu pomiaru lub wyczerpującej się baterii. To sprawia, że proces ważenia jest niezwykle wygodny i sprawny.

Łatwość obsługi modelu SBS-PT-250000 zapewnia intuicyjny i niezwykle wygodny panel sterowania. Jego funkcjonalność sprawia, że wszystkie opcje ważenia można obsłużyć za pomocą klawiatury membranowej z pięcioma następującymi przyciskami:

  • ON/OFF - włączanie/wyłączanie urządzenia
  • MODE - zmiana jednostki miary, resetowanie AUTO ZERO, CALIBRATION
  • TARE - pomiar masy netto
  • PCS - aktywacja funkcji liczenia zważonych obiektów
  • AUTO ZERO - resetowanie wyniku.
Wszystkie funkcje zostały szczegółowo opisane w instrukcji obsługi.

Energooszczędność wagi paczkowej osiągnięta została dzięki inteligentnemu zaprogramowaniu jej pracy. Oferowane urządzenie automatycznie wyłącza się po kilku minutach bezczynności. Funkcja ta zabezpiecza przed nadmiernym pobieraniem energii w sytuacji, gdy użytkownik zapomni o wyłączeniu wagi lub odłączeniu jej od źródła zasilania.

Waga listowa marki Steinberg to urządzenie stworzone z myślą o codziennym użytku we wszelkiego rodzaju biurach. Model SBS-PT-250000 cechuje się dużą dokładnością. Dzięki temu umożliwia dokładny i precyzyjny pomiar paczek, listów, książek, elektroniki i innych przedmiotów o różnych gabarytach.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA