W obniżonej cenie

Produkt: EX10031015

|

Model: SBS-LEQ-102

Platforma transportowa - 3000 kg - 4 rolki

539,00 zł 569,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 569,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – przenosi maksymalny ciężar do 3000 kg
  • Profesjonalizm – duża powierzchnia ładunkowa 330 x 300 mm z profilowaną gumową powłoką
  • Zwrotność – dzięki 2 osiom i 4 rolkom lekkobieżnym i uchwytowi
  • Praktyczność – dzięki niskiej konstrukcji ładunek należy podnieść na niewielką wysokość, co mniejsza ryzyko przewrócenia
  • Trwałość – dzięki stalowej obudowie i wytrzymałym, odpornym na zużycie nylonowym rolkom

OPIS PRODUKTU

Ułatw sobie życie dzięki platformie transportowej na rolkach Steinberg System

Platforma transportowa marki Steinberg Systems umożliwia łatwe, bezpieczne i ekonomiczne przenoszenie ładunków do 3000 kg. Sprawdzi się w inżynierii mechanicznej, przemyśle motoryzacyjnym, muzeach lub na liniach produkcyjnych. Rolki transportowe będą idealne wszędzie tam, gdzie chcesz przewozić ciężkie i nieporęczne przedmioty przy niewielkim wysiłku.

Wózek transportowy na 2 osiach i 4 łatwo toczących się rolkach

Solidna platforma do dużych obciążeń jest wykonana ze stali malowanej na czerwono z czarnymi elementami i zapewnia maksymalną mobilność na 2 osiach i 4 lekkobieżnych rolkach transportowych. Dzięki niewielkiej wysokości wystarczy lekko podnieść obiekt, aby umieścić go na wózku. Jednocześnie zmniejsza to ryzyko przewrócenia się ładunku. Ponadto duża platforma transportowa 330 x 300 mm z profilowaną gumową powłoką zapewnia bezpieczne oparcie dla towarów.

Wózek posiada uchwyt ułatwiający sterowanie. Jednocześnie wykonane z wytrzymałego nylonu rolki transportowe o wymiarach Ø85 x 85 mm zapewniają doskonałe toczenie się na różnych nawierzchniach. Wysokiej jakości materiały i solidna konstrukcja gwarantują nie tylko dużą odporność, ale także wyjątkowo długą żywotność.

DANE TECHNICZNE