Pręt do wyjmowania mieszadełek - teflon - 305 mm
129,00 zł z VAT 149,00 zł

Pręt do wyjmowania mieszadełek - teflon - 305 mm

Producent: Steinberg Systems | Nr artykułu: EX10030475 | Model: SBS-STIR-307

Pręt do wyjmowania mieszadełek - teflon - 305 mm
Pręt do wyjmowania mieszadełek - teflon - 305 mm
   
Kliknij, aby otworzyć galerię
Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 149,00 zł Zamiast: 149,00 zł oszczędzasz: 20,00 zł 129,00 zł Zamiast: 149,00 zł

z VAT

  • Darmowa wysyłka

    ?

    Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

  • 30 dni na rezygnację

    ?
  • 3 lata gwarancji

Gotowe do natychmiastowej wysyłki Jeżeli zamówisz i dokonasz opłaty w przeciągu 3 godz.18 min, to przesyłka zostania nadana jeszcze dziś.

Najważniejsze cechy produktu

  • Długość 305 mm
  • Mocny magnes
  • Trwałe tworzywo PTFE
  • Uniwersalność

  • Praktyczność – optymalna długość 305 mm
  • Wydajność – mocny magnes w główce pręcika
  • Ochronna – odporna powłoka z PTFE (teflon)
  • Uniwersalność – do wielu rodzajów mieszadełek

Pręt do wyjmowania mieszadełek magnetycznych

Pręcik do wyjmowania mieszadełek magnetycznych stanowi akcesorium niezbędne w laboratoriach, gdzie używa się do doświadczeń mieszadeł magnetycznych. Model SBS-STIR-307 marki Steinberg Systems jest sprzętem trwałym, wygodnym w obsłudze.

Pręt do usuwania mieszadełek laboratoryjnych – opis

Szybkie i bezpieczne wyjmowanie szerokiej gamy mieszadełek magnetycznych zostało zapewnione dzięki konstrukcji pręcika z magnesem umieszczonym w główce. Powłokę modelu SBS-STIR-307 wykonano z wysokiej jakości tworzywa PTFE (teflon), które jest odporne na ścieranie, wysoką i niską temperaturę, a także działanie rozmaitych żrących substancji chemicznych.

Optymalna długość 305 mm sprawiaja, że oferowanego pręta do wyjmowania mieszadełek da się z powodzeniem użyć w wąskich i wysokich próbówkach. Silny magnes chwyta mieszadełko i ułatwia jego wygodne wyciągnięcie zarówno bezpośrednio z wnętrza, jak i po ściance pojemnika.

Wydajne mieszanie magnetyczne stosuje się w wielu placówkach badawczych: chemicznych, biologicznych, edukacyjnych, związanych z prewencją chorób, przemysłem naftowym, metalurgicznym itp. Ceni się je za możliwość używania w szczelnie zamkniętych pojemnikach, niską emisję hałasu, precyzyjne ustawienie prędkości pożądanej dla określonego doświadczenia itp.

Proponowany pręt do wyjmowania mieszadełek magnetycznych niemieckiej marki Steinberg Systems sprawdzi się w wielu laboratoriach. Solidne wykonanie z PTFE wpływa na długą żywotność modelu SBS-STIR-307, a praktyczna długość 305 mm na jego wysokie walory użytkowe.

Model
SBS-STIR-307
Nr katalogowy
10030475
Stan
Nowy
Wymiary (DxSxW)
30,00 x 1,00 x 1,00 cm
Waga
0,24 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)
33,00 x 27,00 x 10,00 cm
Waga wysyłki
0,50 kg
Instrukcja obsługi
Zakres dostawy
  • Pręt do wyjmowania mieszadełek – 4 szt.

Czy produkt może być stosowany w wysoko stężonych kwasach jak kwas azotowy?

Tak, możesz go stosować z wysoko stężonymi kwasami. Produkt został pokryty PTFE. Materiał nie reaguje ze związkami chemicznymi i cechuje się dobrą odpornością na temperaturę.

Napisz pierwszą opinię dla tego produktu



Zostaw opinię (5 gwiazdek to ocena najwyższa, a 1 najniższa)
Kliknij link wysłany na Twój adres e-mail i potwierdź swoją opinię! Zostanie ona opublikowana po weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Ekspert expondo

Nadal niezdecydowany/a?

Nasi eksperci chętnie Ci pomogą!
68 325 27 70
pn. - pt. 8:00 - 16:00
Ten produkt
  • Długość 305 mm
  • Mocny magnes
  • Trwałe tworzywo PTFE
  • Uniwersalność

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

Pręt do wyjmowania mieszadełek - teflon - 305 mm

Pręt do wyjmowania mieszadełek - teflon - 305 mm

Zamiast: 149,00 zł 129,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

  • Długość 305 mm
  • Mocny magnes
  • Trwałe tworzywo PTFE
  • Uniwersalność