Produkt: EX10030990

|

Model: SBS-HSD-9

Urządzenie samohamowne - 100 kg - 6 m - siła hamowania 4 kN

989,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Optymalne – smycz o długości roboczej 6 m zgodna z normą CE EN 360-2002
  • Bezpieczeństwo – osoby o wadze 100 kg są zatrzymywane z siłą 4 kN
  • Elastyczność – obrotowy haczyk zapobiega skręcaniu paska
  • Skuteczność – zintegrowany system amortyzujący z wszytym wskaźnikiem upadku z przyłożeniem siły poniżej 3 kN w punkcie kotwiczenia
  • Solidność – lekka obudowa z ABS-u i niezniszczalna taśma o statycznym obciążeniu rozciągającym 15 kN (3 min/s)

OPIS PRODUKTU

Urządzenie samohamowne do pracy na wysokości zapewnia wysokie bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, czy pracujesz na masztach, czy na rusztowaniu, podczas pracy na wysokości bezpieczeństwo jest najważniejsze! Dzięki urządzeniu samohamownemu uzyskasz optymalną ochronę przed upadkiem. Daje poczucie bezpieczeństwa na zawrotnych wysokościach. Solidna konstrukcja i jej właściwości amortyzujące znacznie zmniejszają ryzyko wypadków. Przymocuj zabezpieczenie do uprzęży wspinaczkowej, którą również znajdziesz w expondo.

Skorzystaj z profesjonalnego urządzenia samohamującego, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo na wysokości!

Jeśli ważysz mniej niż 100 kg wraz z odzieżą roboczą, urządzenie samohamowne jest idealnym zabezpieczeniem podczas pracy jako monter w sektorze energii wiatrowej lub na elewacjach na platformie roboczej. Przymocuj zabezpieczenie do uprzęży wspinaczkowej (brak w zestawie) za pomocą karabińczyka. Zawieś hak na swoim stanowisku pracy. Urządzenie samohamowne zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pas nie skręcał się i zawsze zapewniał wystarczającą swobodę ruchów.

Jeśli zaczniesz spadać, chowany mechanizm samozaciskowy niezawodnie blokuje się z siłą 4 kN i Cię łapie. Taśma wytrzymuje największe obciążenia. Dodatkowo układ hamulcowy zmniejsza działające na Ciebie siły do mniej niż 3 kN. Dzięki urządzeniu samohamującemu zapobiegasz poważnym obrażeniom i pracujesz z niezbędną ochroną nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Linka samohamowna 6 m składa się z niezwykle wytrzymałej obudowy z ABS-u, haka mocującego ze stali nierdzewnej i obrotowego karabińczyka z aluminium. Wszystkie elementy są doskonale zaprojektowane, co przyczynia się do zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa. Element łączący w postaci wytrzymałej i solidnej taśmy łatwo wciągniesz w zależności od sytuacji. Obrotowe zawieszenie zapobiega skręcaniu się pasa. Polegaj na rozwiązaniach marki Steinberg Systems w zakresie bezpieczeństwa podczas pracy na wysokościach!

DANE TECHNICZNE