Produkt: EX10030560

|

Model: SBS-KW-300SLIM

Waga hakowa - 300 kg / 0,1 kg - LCD

579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalność – zakres ważenia do 300 kg
  • Akcesoria – pilot do sterowania zdalnego i baterie w zestawie
  • Wytrzymałość – wykonanie z aluminium odlewanego ciśnieniowo
  • Funkcjonalność – możliwość zmiany jednostek ważenia (kg, lb)
  • Czytelność – wyświetlacz LCD z cyframi o wys. 40 mm

OPIS PRODUKTU

Waga hakowa do 300 kg Steinberg Systems

Do sprawdzania ciężaru dużych obiektów, które nie mieszczą się na platformach nieocenioną pomocą okaże się solidna waga hakowa. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, niemiecka marka Steinberg Systems stworzyła model SBS-KW-300SLIM. Duży zakres, precyzja i wytrzymałość sprzętu z pewnością sprawdzą się na lotniskach, w portach, magazynach, fabrykach, a nawet w zoo.

Elektroniczna waga wisząca SBS-KW-300SLIM – opis

Efektywność urządzenia to rezultat zastosowania dużego zakresu ważenia do 300 kg oraz licznych funkcjonalności. Waga hakowa posiada m.in. możliwość zmiany jednostki (kg, lb). Zastosowano również funkcje zerowania, tarowania, wstrzymywania, auto OFF, a także ostrzeżenie przed przeciążeniem.

Doskonały odczyt wyników zapewnia duży ekran LCD. Wyświetla on cyfry o wysokości 40 mm. Do sterowania modelem SBS-KW-300SLIM na odległość służy dołączony pilot. W zestawie zawarto też baterie zarówno do kontrolera, jak i urządzenia.

Profesjonalna waga hakowa marki Steinberg Systems to świetny sprzęt dla magazynów czy hurtowni. Nie tylko jest funkcjonalna, ale i bardzo wytrzymała. Osiągnięto to przez wykorzystanie aluminium odlewanego ciśnieniowo. Wybierz model SBS-KW-300SLIM i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie