Produkt: EX10030567

|

Model: SBS-PT-100C

Waga paczkowa - 100 kg / 0,1 g - LCD - USB

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duży zakres – obciążenie do 100 kg
  • Czytelność – wyświetlacz LCD z podświetleniem
  • Funkcjonalność – możliwość zmiany jednostki ważenia (kg, g, oz, lb)
  • Praktyczność – port USB
  • Wytrzymałość – podstawa z ABS i aluminiowa platforma

OPIS PRODUKTU

Waga paczkowa do 100 kg Steinberg Systems

Z wagą paczkową marki Steinberg Systems kontrolowanie masy różnych obiektów stanie się o wiele dokładniejsze i szybsze. Model SBS-PT-100C stworzono z myślą o wykorzystaniu w magazynach, placówkach pocztowych, hurtowniach i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zważenia przedmiotów od 200 g do 100 kg.

Waga przemysłowa SBS-PT-100C – opis

Funkcjonalność sprzętu wynika z zastosowania praktycznych rozwiązań. Zmienisz m.in. jednostki ważenia (kg, g, oz i lb) według Twoich potrzeb. Skorzystasz też z funkcji tarowania i wstrzymywania wyników. Waga paczkowa wyróżnia się dokładnością pomiarów na poziomie ±0,1 g / 10 kg.

Wbudowany port USB służy do podłączenia urządzenia do komputera. Dzięki temu będziesz mógł zapisać wszystkie pomiary bezpośrednio w arkuszu kalkulacyjnym. W zestawie znajduje się przewód USB.

Czytelny ekran LCD gwarantuje wygodne odczytywanie rezultatów. Jego wielkość oraz funkcja podświetlenia sprawiają, że skontrolujesz masę przedmiotów nawet w ciemnych pomieszczeniach. Ekran umieszczono w terminalu, który można powiesić na ścianie.

Waga zasilana jest bateriami (2 x AAA 1,5 V), co pozwala na swobodne przemieszczanie urządzenia. W razie potrzeby można je podłączyć do kontaktu za sprawą zasilacza znajdującego się w zestawie. Optymalne zużycie energii zapewnia automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności.

Zadbaj o dokładne pomiary masy z wagą paczkową marki Steinberg Systems. Jej trwała konstrukcja pozwala na korzystanie z niej w magazynach, a praktyczne funkcje z pewnością zostaną docenione na niejednej poczcie. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA