W obniżonej cenie

Produkt: EX10030890

|

Model: SBS-LF-164

Wózek laboratoryjny - 2 półki po 54 x 38 x 14 cm - 2 szuflady - 3 pojemniki - 20 kg

569,00 zł 669,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 669,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Organizacja – 2 łatwo dostępne półki uzupełnione praktycznymi szufladami
  • Pojemność – półki po 54 x 38 x 14 cm i szuflady o wymiarach 17 x 35 x 8 cm oferują dużo miejsca na Twój sprzęt
  • Mobilność – 4 koła wykonane z tworzyw sztucznych (PCV i ABS) z dwoma hamulcami postojowymi oraz uchwytem do pchania
  • Wygoda – 3 elastyczne, obracane o 360° kosze (jeden z pokrywką) do szybkiego usuwania odpadów
  • Solidność – stabilna konstrukcja wykonana z tworzywa sztucznego (ABS) jest przystosowana do obciążenia 20 kg

OPIS PRODUKTU

Na mobilnym wózku laboratoryjnym wszystko jest zawsze pod ręką

Lubisz zawsze mieć swój sprzęt pod ręką? Skorzystaj z wózka laboratoryjnego marki Steinberg Systems! Niezależnie od tego, czy chodzi o statywy, probówki, płyny czy ręczniki papierowe, Twój sprzęt jest zawsze dobrze zorganizowany na wózku z 2 półkami i 2 szufladami.

Stabilny i mobilny! Wózek transportowy marki Steinberg Systems

Użyj 2 półek o wymiarach 54 x 38 x 14 cm, aby przechowywać przedmioty w zasięgu ręki. Ramki zapobiegają przypadkowemu spadnięciu rzeczy. Jednocześnie jedna strona jest otwarta, co ułatwia wyjmowanie i przechowywanie sprzętów. Dodatkowe miejsce znajdziesz w szufladach o wymiarach 17 x 35 x 8 cm, które umieszczone są na dogodnej wysokości tuż pod górną półką.

Czy urządzenia laboratoryjne oraz odczynniki masz schowane w szafce lub w dodatkowym pomieszczeniu i chcesz teraz zabrać wszystko ze sobą do pokoju? Na wózku laboratoryjnym znajdziesz nie tylko dużo miejsca. Dzięki czterem kółkom oraz poręcznemu uchwytowi możesz szybko i łatwo przetransportować wszystko tam, gdzie jest to potrzebne! Mieszanka materiałowa kół wykonana z ABS i PCV jest bardzo delikatna i sprawdza się nawet w przypadku wrażliwych podłóg. Aby zapewnić niezbędną stabilność, po prostu zaciągnij dwa niezawodne hamulce postojowe. Wózek laboratoryjny jest też przystosowany do przewozu odpadów. W dowolnym przymocujesz 3 praktyczne pojemniki (jeden z nich z pokrywką), które możesz w zależności od potrzeb obracać o 360°.

Dzięki rurkom i półkom z tworzywa sztucznego wózek transportowy imponuje stabilną konstrukcją, która udźwignie do 20 kg. Wszystkie użyte materiały są niezwykle łatwe w pielęgnacji i trwałe, dzięki czemu wózek laboratoryjny nie zawiedzie Cię nawet przy codziennym użytkowaniu. Oprócz zastosowania w laboratorium wózek doskonale sprawdza się również w wielu innych środowiskach, w których potrzebna jest mobilna i dobrze zorganizowana przestrzeń magazynowa!

DANE TECHNICZNE