Produkt: EX10030884

|

Model: SBS-LF-158

Wózek laboratoryjny - 2 półki po 65 x 47 x 5 cm - 40 kg

519,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Organizacja – 2 łatwo dostępne półki
  • Pojemność – półki po 65 x 47 x 5 cm oferują dużo miejsca na Twój sprzęt
  • Mobilność – 4 koła wykonane z tworzyw sztucznych (PCV i ABS) z dwoma hamulcami postojowymi oraz uchwytem do pchania
  • Trwałość – dzięki wytrzymałym materiałom i wysokiej jakości wykonaniu
  • Solidność – stabilna konstrukcja wykonana z tworzywa ABS jest przystosowana do obciążenia 40 kg

OPIS PRODUKTU

Na mobilnym wózku laboratoryjnym wszystko jest zawsze pod ręką

Lubisz zawsze mieć swój sprzęt pod ręką? Skorzystaj z wózka laboratoryjnego marki Steinberg Systems! Niezależnie od tego, czy chodzi o statywy, probówki, płyny czy ręczniki papierowe, Twój sprzęt jest zawsze dobrze zorganizowany na wózku z 2 półkami.

Stabilny i mobilny! Wózek transportowy marki Steinberg Systems

Użyj 2 półek o wymiarach 65 x 47 x 5 cm, aby przechowywać przedmioty w zasięgu ręki. Ramki zapobiegają przypadkowemu spadnięciu rzeczy. Jednocześnie jedna strona jest otwarta, co ułatwia wyjmowanie i przechowywanie sprzętów. 

Czy masz schowane urządzenia laboratoryjne oraz odczynniki w szafce lub w dodatkowym pomieszczeniu i chcesz teraz zabrać wszystko ze sobą do pokoju? Na wózku laboratoryjnym znajdziesz nie tylko dużo miejsca. Dzięki czterem kółkom oraz poręcznemu uchwytowi możesz szybko i łatwo przetransportować wszystko tam, gdzie jest to potrzebne! Mieszanka materiałowa kół wykonana z ABS i PCV jest bardzo delikatna i sprawdza się nawet w przypadku wrażliwych podłóg. Aby zapewnić niezbędną stabilność, po prostu zaciągnij dwa niezawodne hamulce postojowe. 

Dzięki rurkom i półkom z tworzywa sztucznego wózek transportowy imponuje stabilną konstrukcją, która udźwignie do 40 kg. Wszystkie użyte materiały są niezwykle łatwe w pielęgnacji i trwałe, dzięki czemu wózek laboratoryjny nie zawiedzie Cię nawet przy codziennym użytkowaniu. Oprócz zastosowania w laboratorium wózek doskonale sprawdza się również w wielu innych środowiskach, w których potrzebna jest mobilna i dobrze zorganizowana przestrzeń magazynowa!

DANE TECHNICZNE