Produkt: EX10030843

|

Model: SBS-LF-117

Wózek laboratoryjny - stal nierdzewna - 3 półki 75 x 44 x 2,5 cm - 45 kg

519,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Organizacja – 3 łatwo dostępne półki
  • Przestronność – półki o wymiarach 75 x 44 x 2,5 cm zapewniają dużo miejsca na sprzęt
  • Mobilność – 4 koła wykonane z plastiku (PVC) z dwoma hamulcami postojowymi i dwoma uchwytami do pchania
  • Bezpieczeństwo – spawane ramki w kształcie litery U zapobiegają spadaniu przedmiotów
  • Solidność – trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej jest zaprojektowana na obciążenie 45 kg

OPIS PRODUKTU

Na mobilnym wózku laboratoryjnym ze stali nierdzewnej wszystko jest zawsze pod ręką

Lubisz widzieć rzeczy i zawsze chcesz mieć swój sprzęt pod ręką? Skorzystaj z wózka laboratoryjnego Steinberg Systems! Niezależnie od tego, czy chodzi o statywy, probówki, płyny czy ręczniki papierowe, Twój sprzęt jest zawsze dobrze zorganizowany na wózku z 3 półkami.

Stabilny i mobilny! Wózek laboratoryjny na kółkach Steinberg Systems

Użyj 3 półek przestronnego wózka transportowego o wymiarach 75 x 44 x 2,5 cm, aby przechowywać przedmioty w zasięgu ręki. Ramki zapobiegają przypadkowemu spadnięciu rzeczy z półek. Jednocześnie jedna strona jest otwarta i ułatwia zabieranie oraz przechowywanie sprzętu.

Masz swoje urządzenia i płyny w szafce lub przechowujesz je w dodatkowym pomieszczeniu? Chcesz zabrać wszystko ze sobą na biurko? Na wózku laboratoryjnym znajdziesz nie tylko dużo miejsca. Dzięki czterem kółkom i dwóm poręcznym uchwytom szybko i łatwo przetransportujesz wszystko tam, gdzie jest to potrzebne! Materiał kółek wykonanych z plastiku (PVC) jest szczególnie delikatny, nawet w przypadku wrażliwych podłóg. Aby zapewnić niezbędną stabilność na miejscu, po prostu zaciągnij dwa niezawodne hamulce postojowe.

Konstrukcja ze stali nierdzewnej wózka półkowego o ładowności 45 kg imponuje wysoką stabilnością. Zastosowany materiał jest niezwykle łatwy w pielęgnacji i trwały, dzięki czemu wózek laboratoryjny ze stali nierdzewnej nie zawiedzie Cię nawet przy codziennym użytkowaniu. Oprócz laboratorium wózek doskonale sprawdza się również w wielu innych miejscach, w których potrzebna jest mobilna i dobrze zorganizowana przestrzeń magazynowa!

DANE TECHNICZNE