W obniżonej cenie

Produkt: EX10030662

|

Model: SBS-RV-5000

Wyparka próżniowa - 2 l kolba odbieralnikowa

7899,00 zł 9279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 9279,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – duża ilość destylatu dzięki kolbie odbieralnikowej o pojemności 2 l
  • Dokładność – precyzyjne ustawienie temperatury
  • Siła – mocny silnik zapewniający płynną pracę
  • Precyzja – stała prędkość obrotowa dla optymalnych wyników
  • Szybkość działania – wyparowuje do 1.5 l/h

OPIS PRODUKTU

Wyparka próżniowa - 2 l - 5 l

Wyparka próżniowa służy do odparowywania rozpuszczalnika poprzez ogrzewanie pod zmniejszonym ciśnieniem. Model SBS-RV-5000 marki Steinberg Systems szczególnie nadaje się do zatężania i oczyszczania łatwo rozkładających się zdenaturowanych produktów biologicznych, które niełatwo reagują z różnymi substancjami. Wyparka jest podstawowym wyposażeniem laboratorium w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym i branży naukowo-badawczej. 

Wyparka Steinberg Systems – opis

Wydajność sprzętu zapewnia wysoki poziom próżni – 0.098 MPa. Urządzenie wyposażono w kontroler próżni. Zakres temperatury wynosi 0-99°C, a jej dokładność +/-1°C. Działanie efektywnego skraplacza przekłada się na wysoki wskaźnik odzysku. 

Cyfrowe wyświetlacze pokazują prędkość obrotową (0-120 obr./min) i temperaturę łaźni grzewczej, co ułatwia kontrolę procesu destylacji. Wyparka próżniowa ma ogranicznik temperatury. 

Regulacja kąta zanurzenia umożliwia precyzyjne umieszczenie kolby obrotowej o pojemności 5 l w kąpieli grzewczej o tej samej pojemności. Łaźnię wyposażono w ergonomiczne uchwyty do przenoszenia, a także ręczny podnośnik do dokładnego ustawiania kolb. 

Silnik o dużej mocy 40 W ma niewielkie rozmiary. Posiada funkcję ochrony przed przeciążeniem. Zbiornik łaźni ze stali nierdzewnej ułatwia obsługę i konserwację wyparki próżniowej. 

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie