W obniżonej cenie

Produkt: EX10030480

|

Model: SBS-LA-14

Zlewka laboratoryjna - 300 ml - 10 szt.

69,00 zł 139,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 139,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – 300 ml
  • Trwałość – zlewka z polipropylenu
  • Precyzja – łatwa do odczytu podziałka

OPIS PRODUKTU

Zlewka laboratoryjna Steinberg System

Laboratoryjna zlewka niemieckiej marki Steinberg Systems to produkt przeznaczony do użytku podczas badań i doświadczeń naukowych. Znajdzie zastosowanie zarówno w szkolnictwie, jak i przemyśle. Dzięki swej funkcjonalności stanowić będzie nieodzowne wyposażenie laboratorium.

Zlewka miarowa - 300 ml – charakterystyka

Precyzja odmierzania substancji przy użyciu modelu SBS-LA-14 to zasługa czytelnej podziałki umieszczonej na ściance. Naczynie charakteryzuje się pojemnością 300 ml, a podziałka wynosi 25 ml.

Trwałość zlewki od Steinberg Systems to zasługa polipropylenu, z którego ją stworzono. Materiał ten stanowi świetną alternatywę dla szkła, jest bowiem odporny na stłuczenie, nie pęka, ani nie odpryskuje w trakcie użytkowania. Ma też wysoką odporność chemiczną i tolerancję na ciepło. Polipropylen jest odporny na wodne roztwory soli nieorganicznych, jak również na prawie wszystkie kwasy i zasady nieorganiczne, nawet w wysokich stężeniach i w temperaturach powyżej 60°C. Znosi wpływ utleniających substancje chemiczne, takich jak zasady i rozpuszczalniki. Z kolei kwas chlorosiarkowy, oleum, stężony kwas azotowy i chlorowce oddziałują na polipropylen już w temperaturze pokojowej. 

Kompletujesz wyposażenie do swojego laboratorium? W takim razie nie może w nim zabraknąć statywu Steinberg Systems.Z jego pomocą przeprowadzanie badań stanie się o wiele prostsze. Złóż zamówienie już dziś i przekonaj się sam!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA