Szafki ścienne

Szafki ścienne marki Royal Catering sprawdzą się jako wyposażenie gastronomicznej kuchni m.in. w restauracjach, bistrach, stołówkach, pizzeriach, barach, kantynach oraz innych miejscach. Doskonale nadają się do przechowywania urządzeń kuchennych i akcesoriów, takich jak np. noże do krajalnic, artykułów spożywczych i środków czystości.

Proponowane meble wykonano z trwałej stali nierdzewnej. Materiał ten swoją dużą popularność w gastronomii zawdzięcza bardzo gładkim powierzchniom, które łatwo wyczyścić. Wystarczy użyć wody z dodatkiem delikatnego detergentu, aby usunąć zabrudzenia np. z tłuszczu i resztek żywności. Wykorzystany rodzaj stali nie przesiąka również kuchennymi zapachami.

Szafki ścienne. Praktyczne i higieniczne przechowywanie sprzętu

Kolejną zaletą jest wysoka odporność na korozję. Dzięki niej szafki ścienne (oraz inne proponowane meble ze stali nierdzewnej) idealnie sprawdzą się w kuchni, gdzie panują wysoka temperatura i wilgotność powietrza. Za sprawą dużej wytrzymałości mechanicznej można uniknąć uszkodzeń takich jak wgniecenia, zarysowania i obicia.

Prosta i wytrzymała konstrukcja sprawia, że przedstawione produkty od Royal Catering nadają się do uniwersalnego zastosowania. Modele o różnej wielkości posiadają w środku obszerną półkę. Drzwi przesuwne na rolkach zapewniają szybkie i łatwe otwieranie oraz zamykanie szafek. Tego rodzaju wyposażenie pozwala lepiej zagospodarować powierzchnię zaplecza kuchennego.

Warunkiem bezpiecznej oraz komfortowej eksploatacji jest solidny montaż mebli. Dlatego w zestawach znajdują się kotwy mocujące. W szafkach wykonano specjalne otwory do zawieszania na ścianie.

Wysoka jakość w korzystnej cenie

Szafki ścienne marki Royal Catering są idealnym rozwiązaniem zarówno dla baru, jak i masarni. W ofercie sklepu expondo.pl każda firma z segmentu HoReCa znajdzie coś dla siebie. Wszystkie meble gastronomiczne, które proponujemy, spełniają wysokie normy jakościowe. Zapewniają higieniczną i bezpieczną pracę zgodną z wymogami sanitarnymi.

Założenie własnej restauracji, kawiarni, pizzerii czy jakiegokolwiek punktu zbiorowego żywienia wymaga inwestycji w profesjonalny sprzęt. Wózki kelnerskie, regały i stoły ze stali nierdzewnej, zlewy gastronomiczne oraz szafki wiszące to podstawa. Sklep expondo.pl oferuje urządzenia kuchenne w atrakcyjnych cenach.

Na naszej stronie znajdziesz produkty w różnych wariantach wielkościowych. Dzięki temu zaopatrzysz w niezbędny sprzęt zarówno food trucka, jak i dużą hotelową kuchnię. Jednym z artykułów, którego wymiary można dobrać idealnie do swoich potrzeb jest pojemna szafka wisząca ze stali nierdzewnej. Każdy model pozwala ekonomicznie wykorzystać powierzchnię pomieszczenia.

Stal nierdzewna to materiał nie tylko o wysokich właściwościach mechanicznych i antykorozyjnych. Posiada również bardzo estetyczny wygląd – przez wiele lat zachowuje swój połysk. Podkreśla nowoczesny charakter wnętrz.

Nasz sklep umożliwia zakup całego zestawu mebli: począwszy od stołów roboczych, a skończywszy na szafkach. Wszystkie tego rodzaju produkty cechują się funkcjonalnością, trwałą konstrukcją oraz prostym montażem.