Szlifierki do kamienia na mokro

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

Szlifierka do kamienia na mokro to idealne urządzenie do pracy z różnego rodzaju skałami, takimi jak np. marmur i granit. Przy zawodowym przetwarzaniu cennych surowców konieczne jest używanie profesjonalnego i godnego zaufania sprzętu. Doskonale sprawdzają się w takim przypadku maszyny oraz akcesoria od MSW Motor Technics, które spełniają wysokie wymagania stawiane narzędziom używanym w przemyśle i rzemiośle. Marka zdobyła sobie zaufanie odbiorców jako rzetelny, uczciwy partner.

Wydajna szlifierka do kamienia na mokro z expondo.pl

Szukając w naszym sklepie szlifierki do kamienia na mokro, znajdziesz również inne użyteczne elektronarzędzia, takie jak: szlifierka do spoin pachwinowych, szlifierka taśmowa do rur. Zarówno szlifierka do kamienia na mokro, jak i satyniarka, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, potrafią sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Codzienna ciężka praca w przy obróbce wykończeniowej w kamieniu wymaga niezawodnych i trwałych urządzeń, które oferujemy klientom w atrakcyjnych cenach. Nasza szlifierka do kamienia na mokro to maszyna, na której możesz polegać!

Detale produktu

Ponieważ szlifierka do kamienia na mokro przeznaczona jest do obróbki nawet najtwardszych skał, aby mogła skutecznie pracować, wyposażono ją w mocny silnik. Nasze urządzenia posiadają jednostkę napędową o mocy odpowiedniej do profesjonalnych zastosowań komercyjnych, a zwłaszcza obróbki granitu, marmuru, betonu i różnych materiałów ceramicznych.

Centralny dopływ wody umożliwia równomierne i energiczne szlifowanie, gładzenie i polerowanie kamienia na mokro. Podłączenie możliwe jest poprzez szybkozłącze do węża doprowadzającego 1/2″. Kolejną zaletą stałego dopływu wody stanowi eliminacja powstającego przy obróbce pyłu.

Szlifierka do kamienia na mokro ma wyłącznik różnicowoprądowy (PRCD), który jest urządzeniem elektronicznym czuwającym nad bezpieczeństwem użytkownika. Rozłącza on obwód po wykryciu, że prąd z niego wypływający różni się od wpływającego. Służy do ochrony operatorów przed ewentualnym porażeniem i ogranicza skutki uszkodzenia maszyny. Nasza szlifierka do kamienia na mokro, podobnie jak spawarki oraz urządzenia do obróbki mięsa i wędlin, spełnia więc najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa.