Produkt: EX10200048

|

Model: AT1TA090X1000600M4-B1

Waga najazdowa - 600 kg - 100 g - legalizacja

5029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – dokładny pomiar certyfikowany przez Deklarację Zgodności UE
  • Dokładność – mierzone wartości podawane są z dokładnością do 100 lub 200 gramów
  • Profesjonalizm – specjalnie wyprofilowana platforma mierząca 100 x 90 cm
  • Czytelność – jasny wyświetlacz LED z miejscem na sześć cyfr
  • Komunikacja – interfejs RS232 z protokołami połączeniowymi DIALOG 06, TEM, TISA, DELTA, NCI

OPIS PRODUKTU

Waga najazdowa TEM – do 600 kg

Wysokiej jakości waga przejazdowa marki TEM to produkt, który przyda się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zważenia wózków z towarem. Została zaprojektowana, aby ułatwić pomiar wagi w magazynach, halach lub na lotniskach. Przydaje się, gdy chcesz zważyć wózek z produktami, paletę lub bagaż. Maksymalne obciążenie wagi to 600 kilogramów.

Waga przejazdowa AT1TA090X1000600M4-B1 – opis

Precyzja pomiaru urządzenia od TEM jest niezwykle wysoka. W zależności od wagi  przedmiotu zmienia się dokładność wyniku – jeśli produkt jest lżejszy niż 300 kilogramów jest to 100 gramów, jeśli cięższy (ale nie przekraczający 600 kg) jest to 200 g. Waga jest skalibrowana, kupując ją, masz pewność, że przez najbliższe dwa lata Twoje pomiary będą niezwykle dokładne.

Pewność w użytkowaniu zapewniają certyfikaty, które stoją za produktem marki TEM. Waga posiada certyfikat Deklaracji Zgodności UE, dzięki czemu dopuszczona jest do handlu. Urządzenie sygnowane jest również certyfikatem CE. Wpływa na nią również fakt, że sprzęt wyposażony jest w baterię, która pozwala mu pracować bez dostępu do prądu aż przez 100 godzin.

Łatwa obsługa to zasługa dużej platformy wykonanej ze stali węglowej (z powłoką antystatyczną) o rozmiarach 100 x 90 cm umożliwiającej ważenie w prosty sposób. Jasny, wyraźny wyświetlacz LED z miejscem na sześć cyfr pozwoli na wygodny odczyt dokonywanego pomiaru.

Komunikacja zapewniana jest przez port RS232, który obsługuje protokoły DIALOG 06, TEM, TISA, DELTA i NCI – w zależności od urządzenia z którym chcesz się połączyć wystarczy wybrać odpowiednią opcję z menu. Dzięki temu możesz odczytać pomiary w komputerze lub innym urządzeniu, do którego potrzebujesz przesłać wynik.

Niezbędna w miejscach, w których ważenie przedmiotów jest codziennością waga najazdowa AT1TA090X1000600M4-B1 to wyposażenie, którego niezawodność potwierdziło już wielu profesjonalistów. Solidne materiały i jakość wykonania są gwarancją trwałości. Wybierając ofertę oficjalnego sklepu producenta marki TEM, możesz liczyć też na korzystną cenę i profesjonalną obsługę. Przekonaj się już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA