Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

Waga sklepowa - 6 kg / 2 g - legalizacja - 2 platformy

TEM
Producent: TEM

Natychmiastowa wysyłka, czas dostawy ok. 1-2 dni robocze

469,00 zł

z VAT | darmowa wysyłka

469,00 zł

z VAT | darmowa wysyłka

Masz pytania do tego produktu? Zadzwoń!
68 381 70 07

 
Waga sklepowa - 6 kg / 2 g - legalizacja - 2 platformy Waga sklepowa TEKO+LED06T-PLS-B1 jest...więcej

Waga sklepowa - 6 kg / 2 g - legalizacja - 2 platformy

Waga sklepowa TEKO+LED06T-PLS-B1 jest zatwierdzona do użytku w obrocie handlowym; posiada legalizację i stosowny certyfikat kalibracji. Sprzęt marki TEM wyposażono w zdejmowany głęboki pojemnik, 2 wymienne platformy (jedna plastikowa, druga stalowa), wyświetlacz LED, akumulator o dużej pojemności oraz port RS232. Udźwig wagi wynosi 6 kg (przy dokładności 2 g).

Waga sklepowa legalizowana – opis

Ważenie towaru i określanie jego ceny zgodnie z przepisami prawa wymagają ścisłego przestrzegania norm precyzji ustalonych przez upoważnione organy. Dlatego oferowana waga spożywcza została certyfikowana i zalegalizowana po rygorystycznych testach. Legalizację poświadcza znak M (czarna litera wpisana w kwadrat) znajdujący się na tabliczce znamionowej. Urządzenie jest dostarczane z Deklaracją zgodności UE i unikalnym numerem seryjnym. UWAGA: jedynie wagi legalizowane są dopuszczone do oficjalnego użytku w handlu. Eksploatacja wag bez legalizacji podlega wysokim grzywnom. W razie wątpliwości należy skontaktować się z odpowiednią instytucją lub serwisem w celu potwierdzenia legalizacji.

Dzięki legalizacji waga sprawdzi się wszędzie tam, gdzie cena produktu zależy od jego ciężaru. Model marki TEM to idealny wybór dla właścicieli delikatesów, sklepów spożywczych, mięsnych, warzywnych, aptek oraz innych punktów sprzedaży detalicznej, a także urzędów pocztowych. Maksymalny udźwig wynoszący 6 kg stanowi doskonały wynik dla tak niedużego sprzętu. Dwa zakresy wagowe (W1 i W2 do wyboru) służą jak największej dokładności pomiarów: W1 min. 20 g, maks. 3 kg, precyzja 1 g; W2 min. 40 g, maks. 6 kg, precyzja 2 g. Tak wysokie parametry są konieczne, aby waga sklepowa mogła zostać zalegalizowana.

Dodatkowy 3-litrowy pojemnik o optymalnym kształcie maksymalizuje wydajność wagi. Jego boki o wysokości 5 cm sprawiają, że jednorazowo można zważyć więcej towarów w bezpieczny sposób. Został wzmocniony, aby miał większą odporność na uderzenia i rozciąganie. Zestaw zawiera także dwie wymienne platformy o wymiarach 17 x 22 cm. Jedną wykonano ze stali nierdzewnej, a drugą z twardego tworzywa ABS.

Wygodny panel sterowniczy pozwala korzystać ze wszystkich opcji modelu TEKO+LED06T-PLS-B1. Klawiatura membranowa ma 5 standardowych przycisków funkcyjnych opatrzonych czytelnymi symbolami. Oprócz podświetlania i włączania/wyłączania pozwalają tarować (T), wybierać różne funkcje (F) i zerować (0). Przezroczysta osłona świetnie chroni przyciski przed zabrudzeniem, a także ułatwia czyszczenie.

Czytelny wyświetlacz LED pokazuje wagę towaru. Sześć jasnych cyfr w czerwonym kolorze ma 20 mm wysokości i są wyraźne nawet w słabym świetle. Praktyczne kontrolki sygnalizują wybrane ustawienia, np. W1/W2, zakres ważenia, jednostkę g lub kg, tarowanie, wagę netto itp. Więcej szczegółów znajduje się w instrukcji obsługi. Sprzęt dysponuje też sygnałami dźwiękowymi informującymi o danym parametrze lub działaniu opcji. Port RS232 umożliwia wygodne podłączenie wagi do kasy lub komputera za pomocą protokołów komunikacyjnych DIALOG 06, TEM, TISA, DELTA, CAS(NCI) lub ACLAS – do wyboru w menu.

Maksymalna stabilność sprzętu wynika z umieszczenia poziomicy z tyłu obudowy i antypoślizgowych nóżek o regulowanej wysokości, które nie rysują blatu. Ciężar urządzenia równomiernie rozkłada się na powierzchni roboczej. Nóżki sprawiają, że waga spożywcza może być ustawiona nawet w nierównym miejscu.

Akumulator o dużej pojemności 6V 4,5Ah pozwala wygodnie przenosić model. Dzięki oszczędności energii pracuje on aż do 40 godzin. Bieżący stan naładowania sygnalizują kreski, znikające wraz z wyczerpywaniem akumulatora. Sprzęt jest już skalibrowany (na okres 2 lat) i nadaje się do użytku od razu po rozpakowaniu!

Bardzo trwała konstrukcja z solidnych materiałów zapewnia wysoką jakość produktu. Obudowę i pojemnik wykonano z twardego tworzywa ABS, podobnie jak jedną z platform, drugą ze stali nierdzewnej. Wszystkie elementy charakteryzują się wytrzymałością oraz długą żywotnością. Artykuł jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu nadaje się do mobilnego użytkowania.

Szukasz precyzyjnej wagi sklepowej do oficjalnego użytku w swojej placówce handlowej? Sprawdź model TEKO+LED06T-PLS-B1 z legalizacją! Urządzenie TEM wyposażono w 2 wymienne platformy (jedna plastikowa, druga stalowa), zdejmowany głęboki pojemnik, wyświetlacz LED, energooszczędny akumulator, a także port RS232. Artykuł objęto 3-letnią gwarancją świadczącą o jego wysokiej jakości i dającą komfort eksploatacji!

 • Legalizacja – sprzęt przeznaczony do eksploatacji w handlu
 • Duża precyzja pomiaru potwierdzona certyfikatem – 1 g (3 kg) - 2 g (6 kg)
 • Akumulator – pojemność 4,5 Ah
 • Czytelne wyniki ważenia – wyświetlacz LED (6 cyfr)
 • Wygodny pojemnik na produkty – możliwość jednorazowego zważenia większej ilości towaru

Co zrobić, kiedy waga się zepsuje?

Nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę z naprawami wykonanymi przez autoryzowany serwis, dlatego najlepiej skontaktować się z nami.

Czy mogę podłączyć tę wagę do komputera PC?

Tak. Waga posiada interfejs RS232 umożliwiający podłączenie do komputera PC.

Co oznacza, że precyzja wynosi 2 g dla 6 kg?

Precyzja 2 g dla 6 kg oznacza, że 2 g to maksymalne odchylenie od skali, jakie następuje podczas ważenia ładunku 6 kg.

Model TEKO+LED06T-PLS-B1
Nr katalogowy 10200004
Stan artykułu Nowy
Materiał obudowy ABS
Materiał pierwszej platformy Stal nierdzewna
Materiał drugiej platformy ABS
Materiał pojemnika ABS
Zasilacz 7,8 V, 1,2 A AC
Napięcie / częstotliwość               110-230 V / 50 Hz
Pojemność akumulatora 4,5 Ah
Akumulator Tak
Liczba platform 2
Wymiary platform (DxS) 17 x 22 cm
Pojemność pojemnika 3 l
Wysokość pojemnika 50 - 65 mm
Maks. udźwig 6 kg
Min. udźwig 20 g
Tryby ważenia W1, W2
Zakres ważenia W1: 20 g - 3 kg
W2: 40 g - 6 kg
Precyzja W1: 1 g
W2: 2 g
Jednostka ważenia g, kg
Temperatura pracy Od -10°C do ~ 40°C
Wyświetlacz LED
Liczba cyfr 6
Wysokość cyfr 20 mm
Wbudowana poziomica Tak
Zewnętrzne złącze interfejsu RS232
Protokoły komunikacyjne DIALOG 06, TEM, TISA, DELTA, CAS(NCI) i ACLAS
Przedłużona gwarancja Tak (3 lata gwarancji)
Zatwierdzenie handlowe Tak
Długość przewodu zasilacza 2 m
Wymiary (DxSxW) 26,50 x 27,00 x 14,00 cm
Waga 3,40 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 34,00 x 33,00 x 20,00 cm
Waga wysyłki 5,00 kg


Zestaw obejmuje poniższe elementy:

 • Wagę sklepową
 • Głęboki pojemnik
 • Płaskie platformy – 2 szt.
 • Zasilacz AC/DC
 • Instrukcję obsługi

Całość jest starannie zapakowana na czas transportu.

faq

 • Kontakt
  Phone

  68 381 70 07
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem
Wcześniej oglądane