Produkt: EX10050330

|

Model: ULX-BF07

2 słupki odgradzające z taśmą - 200 cm - lakierowane na czarno - podstawa z wgłębieniem

499,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – wyraźna bariera dwóch słupków i taśmy dla optymalnego systemu prowadzenia ludzi
  • Stałość – żeliwna podstawa z zabezpieczeniem podłogi i wgłębieniem
  • Stabilność – słupek ze stali nierdzewnej o wysokości 91 cm i średnicy 63 mm
  • Elastyczność – mocowanie taśmy z czterech stron słupka
  • Praktyczność – taśmę barierki można łatwo wysunąć do 2 m

OPIS PRODUKTU

Tędy! Słupki odgradzające z taśmą wskazują drogę

Stwórz doskonały system prowadzenia ludzi przed swoim sklepem, miejscem wydarzenia lub przy odprawie w hotelu! Szybko i bezpiecznie ustaw słupki odgradzające z taśmą od ulsonix. Dzięki taśmie zablokujesz obszary i wyraźnie wskażesz odwiedzającym lub klientom drogę do celu. A może chcesz tylko tymczasowo zablokować określone obszary? Słupki z taśmą odgradzającą rozstawisz w mgnieniu oka i będą widoczne dla wszystkich!

Połącz słupki z taśmą tak, jak chcesz!

Aby zapewnić bezpieczne oparcie, użyj podstawy żeliwnej o średnicy 350 mm. Wykonane z żelaza malowanego na czarno słupki mają średnicę 63 mm i imponują wysoką stabilnością. Aby odgrodzić miejsce, pociągnij 2-metrowy pasek od góry słupka i przymocuj go do drugiego słupka. Każdy słupek z taśmą posiada cztery punkty jej mocowania. Dzięki temu bardzo elastycznie naciągniesz taśmę w różnych kierunkach lub połączysz kilka słupków odgradzających.

Żeliwna podstawa ma wgłębienie, które umożliwia złożenie słupków w celu przechowywania w sposób oszczędzający miejsce. Dzięki specjalnemu zabezpieczeniu dyskretnie przesuniesz słupek z taśmą bez dużego hałasu i wyjątkowo delikatnie dla podłoża. Pomimo solidnej konstrukcji słupek odgradzający jest niezwykle mobilny, co sprawia, że z łatwością go przemieścisz.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie