Produkt: EX10050426

|

Model: ULX-DRY V

Elektryczna suszarka do butów - 4 pary butów lub kozaków

339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Szybkość – w krótkim czasie suszy buty, kozaki lub rękawiczki w temperaturze do 55°C na 8 prętach grzewczych
  • Energooszczędność – wydajnie działa z mocą 80 W 
  • Wytrzymałość – odporna na przechylanie aluminiowa konstrukcja wytrzymuje do 30 kg i dlatego nadaje się również do ciężkich butów zimowych lub narciarskich
  • Cicha praca – działanie przy 8 dB poza ludzką percepcją
  • Bezpieczeństwo – dzięki lampce kontrolnej, zabezpieczeniu przed przeciążeniem i klasie ochrony IPX1

OPIS PRODUKTU

Suche i ciepłe stopy całej rodziny z elektryczną suszarką do butów

Suche i ciepłe stopy nawet zimą? Nie ma problemu z elektryczną suszarką do butów marki ulsonix! Na 8 prętach grzewczych jest miejsce na maksymalnie 4 pary butów, kozaków lub rękawiczek. Dzięki nośności do 30 kg umieścisz na nich nawet ciężkie buty narciarskie. Wyważona konstrukcja sprawia, że urządzenie jest stabilne i nie przechyla się nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Cichy i bezpieczny: ogrzewacz do butów narciarskich z 8 prętami grzewczymi marki ulsonix

Aby rozpocząć, wystarczy podłączyć elektryczną suszarkę do butów do sieci za pomocą kabla o długości 1,4 m. Lampka kontrolna informuje o stanie pracy. Tylko 8 dB sprawia, że ogrzewacz do butów narciarskich jest niezwykle cichy i niesłyszalny dla ludzkiego ucha. Krótko po włączeniu elementy grzewcze o dużej mocy 80 W osiągają temperaturę do 55°C. Zapewnia to nie tylko ciepłe i suche stopy, ale także skuteczny środek przeciwko bakteriom i przykrym zapachom.

Solidna aluminiowa konstrukcja zapewnia długą żywotność elektrycznej suszarki do butów. Zabezpieczenie przed przegrzaniem gwarantuje jednocześnie bezpieczne użytkowanie i długotrwałą funkcjonalność. Dzięki klasie ochrony IPX1 urządzenie jest również chronione przed pionowo spadającymi kroplami wody.

DANE TECHNICZNE