Produkt: EX10050427

|

Model: ULX-DRY J

Elektryczna suszarka do butów - montaż ścienny - 2 pary butów, kozaków, rękawiczek lub czapek i kurtek

269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Szybkość – w krótkim czasie suszy buty, kozaki, czapki, rękawiczki lub kurtki w temperaturze do 55°C na 4 prętach grzewczych
  • Energooszczędność – wydajnie działa z mocą 40 W
  • Wytrzymałość – odporna na przechylanie aluminiowa konstrukcja wytrzymuje do 8 kg i dlatego nadaje się również do ciężkich butów zimowych lub narciarskich
  • Cicha praca – działanie przy 8 dB poza ludzką percepcją
  • Bezpieczeństwo – dzięki lampce kontrolnej, zabezpieczeniu przed przeciążeniem i klasie ochrony IPX1

OPIS PRODUKTU

Suche i ciepłe stopy całej rodziny z elektryczną suszarką do butów

Suche i ciepłe stopy nawet zimą? Nie ma problemu z elektryczną suszarką do butów marki ulsonix! Na 4 prętach grzewczych jest miejsce na maksymalnie 2 pary butów, kozaków, rękawiczek, a nawet czapki i kurtki. Dzięki nośności do 8 kg umieścisz na nich nawet ciężkie buty narciarskie. Wyważona konstrukcja sprawia, że urządzenie jest stabilne i nie przechyla się nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Cichy i bezpieczny: ogrzewacz do butów narciarskich z 4 prętami grzewczymi marki ulsonix

Aby rozpocząć, wystarczy podłączyć elektryczną suszarkę do butów do sieci za pomocą kabla o długości 1,4 m. Lampka kontrolna informuje o stanie pracy. Tylko 8 dB sprawia, że ogrzewacz do butów narciarskich jest niezwykle cichy i niesłyszalny dla ludzkiego ucha. Krótko po włączeniu elementy grzewcze o dużej mocy 40 W osiągają temperaturę do 55°C. Zapewnia to nie tylko ciepłe i suche stopy, ale także skuteczny środek przeciwko bakteriom i przykrym zapachom.

Solidna aluminiowa konstrukcja zapewnia długą żywotność elektrycznej suszarki do butów. Zabezpieczenie przed przegrzaniem gwarantuje jednocześnie bezpieczne użytkowanie i długotrwałą funkcjonalność. Dzięki klasie ochrony IPX1 urządzenie jest również chronione przed pionowo spadającymi kroplami wody.

DANE TECHNICZNE