Produkt: EX10050392

|

Model: ULX-OAK-3W

Kosz na śmieci z pedałem i pokrywą o wyglądzie drewna - 3 l - biały - stal powlekana

79,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompaktowość – o pojemności 3 l idealny do łazienek, aneksów kuchennych i małych pomieszczeń
  • Trwałość – konstrukcja ze stali ocynkowanej i powlekanej, otwiera się do 10000 razy
  • Praktyczność – pojemnik na pedał łatwo otworzysz nogą
  • Wygoda – wewnętrzny kosz z poręcznym uchwytem ułatwia wyrzucanie śmieci
  • Estetyka – pokrywa o wyglądzie drewna dębowego i subtelny biały kolor idealnie komponują się w każdym otoczeniu

OPIS PRODUKTU

Praktyczny i naturalnie wyglądający kosz na śmieci z pedałem

Chcesz coś wyrzucić, nie brudząc sobie rąk ani nie schylając się? W takim razie kosz na śmieci z pedałem od ulsonix jest w sam raz! Możesz go łatwo otwierać/zamykać stopą i mieć wolne obie ręce. Ten sprawdzony mechanizm jest nie tylko wygodny, ale i bezdotykowy. Wystarczy jeden ruch stopy, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z wiaderkiem. To zapewnia zawsze higieniczne wynoszenie śmieci!

Do 10000 otwarć! Solidny pojemnik na odpadki ulsonix

Ty i Twoi goście możecie bezpiecznie wyrzucić odpadki do kosza na śmieci z pedałem. Pokrywka nie tylko zasłania zawartość, ale także zapobiega rozchodzeniu się nieprzyjemnych zapachów. Za pomocą pedału, który jest wyposażony we wkładkę antypoślizgową, możesz niezawodnie i wygodnie otwierać oraz zamykać kosz łazienkowy. Dzięki funkcji przytrzymywania pokrywka pozostaje otwarta bez naciskania jej stopą. Twoje ręce nie mają bezpośredniego kontaktu z wiadrem, co jest niezwykle higieniczne.

Będziesz korzystać z kosza na odpadki przez długi czas, certyfikowane jest do 10000 otwarć (EN 16122:2012+ AC: 2015; ISO 7170:2005). Dużą trwałością charakteryzują się ocynkowane i powlekane powierzchnie kosza na śmieci z pedałem, które niezawodnie chronią go przed korozją. Aby bezproblemowo wyrzucać śmieci, w koszu znajdziesz wewnętrzny pojemnik z rączką. Jeśli chcesz przesunąć sprzęt, użyj zawiasów na pokrywie jako uchwytu.

Okrągły kształt i subtelny design z indywidualną pokrywą o wyglądzie drewna dębowego nadają koszowi na odpadki naturalny wygląd. Podkreśla on jego funkcję. Kosz umieścisz w każdym pomieszczeniu, zarówno w sposób widoczny, jak i dyskretny, tam gdzie jest potrzebny. Dzięki kompaktowemu kształtowi i pojemności 3 l optymalnie wkomponujesz go w mniejsze pomieszczenie, czy to łazienkę, aneks kuchenny, czy gabinet.

DANE TECHNICZNE