(1) Ocena

Produkt: EX10050202

|

Model: PROCLEAN 10.0S

Myjka ultradźwiękowa - 10 litrów - 240 W

1699,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Funkcjonalność – odgazowywanie
  • Wydajność – generatory ultradźwięków 240 W i grzałka 300 W
  • Łatwość obsługi – panel sterowania z przyciskami i ekranem LED
  • Objętość – pojemność do 10 l
  • Solidność – konstrukcja ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Myjka ultradźwiękowa od Ulsonix

Myjka ultradźwiękowa pozwala na niezwykle skuteczne usunięcie zabrudzeń z różnego typu narzędzi oraz podzespołów (bez złączy elektrycznych). Zjawisko kawitacji pozwala pozbyć się nawet najtrudniejszych śladów smarów czy olejów. Urządzenie świetnie sprawdza się zatem w profesjonalnym użytku; przemyśle motoryzacyjnym do czyszczenia tłoków, zaworów, głowic cylindrów, bloków silnika i tym podobnych części. W modelu Proclean 10.0S nie należy myć elementów aluminiowych.

Wanienka ultradźwiękowa poj. 10 l – opis

Maksymalną skuteczność oczyszczania zapewnia dodatkowa funkcja odgazowywania (Degas). Włączenie jej na krótką chwilę pozwala na pochłonięcie rozpuszczonych w wodzie pęcherzyków gazu. Dzięki temu ultradźwiękowe oczyszczanie może osiągać najlepszą wydajność. Cztery generatory ultradźwiękowe mają łączną moc 240 W i częstotliwość 40 kHz. Grzałka 300 W umożliwia osiągnięcie temperatury do 80°C.

Użyteczność myjki gwarantują jej pojemność 10 l oraz wygodny panel sterowniczy z ekranem LED. Urządzenie wyposażone jest w dodatkową funkcję timer w zakresie do 99 minut (maksymalna praca jednego cyklu wynosi godzinę). Po skorzystaniu ze sprzętu wodę wygodnie usuniesz za pomocą zaworu spustowego.

Ergonomiczna konstrukcja z wytrzymałej stali nierdzewnej daje pewność długiej żywotności oraz pozwala na swobodne umieszczenie jej nawet w niedużej przestrzeni roboczej. Dwa uchwyty ułatwiają przenoszenie. Gumowe nóżki uniemożliwiają ślizganie się oraz zarysowanie powierzchni, na której stoi myjka. Z kolei szczelna pokrywa pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz urządzenia oraz chroni je przed brudem i wpływem warunków zewnętrznych.

Myjka ultradźwiękowa od Ulsonix to najlepszy sposób na bezpieczne (bezdotykowe) i precyzyjne usunięcie wszystkich trudnych zanieczyszczeń z narzędzi i podzespołów używanych w motoryzacji.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.0

W oparciu o 1 ocenę

10.10.2021

Köpte den för att till att börja med rengöra en förgasare. Fungerade bra med det tog ju sin tid.