Produkt: EX10050258

|

Model: ASHCLEAN 20B_1

Odkurzacz do popiołu - 1,200 W - SPCC - IPX0

279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – moc 1,200 W i podciśnienie ≥18 kPa zapewniają niezawodne działanie
  • Trwałość – lakierowana stalowa obudowa jest szczególnie wytrzymała
  • Pojemność – zbiornik 20 l
  • Niezawodność – system filtracji HEPA
  • Wszechstronność – elastyczny wąż i dmuchawa do rozpalania ognia

OPIS PRODUKTU

Odkurzacz do popiołu - 1,200 W - 20 l - HEPA

Wysokiej jakości odkurzacz do popiołu marki ulsonix pozwoli sprawnie wyczyścić kominek, piec, grill czy miejsce na ognisko z pozostałości po drewnie, węglu lub pellecie. Model ASHCLEAN 20B_1 nadaje się też do rozpalania ognia. Wystarczy podłączyć przewód do wydechu urządzenia.

Odkurzacz do pieca/kominka ulsonix – opis

Ergonomiczna, a zarazem trwała konstrukcja jest lekka i kompaktowa, więc z łatwością ją przeniesiesz. Dodatkowo model ASHCLEAN 20B_1 wyposażono w uchwyt transportowy. Z kolei długi i elastyczny wąż umożliwia swobodne manewrowanie podczas odkurzania. Solidną obudowę pokryto czarną farbą zapewniającą ochronę przed korozją.

Filtr HEPA ma za zadanie wyłapywanie drobinek pyłu, które mogłyby się wydostać przez wydech odkurzacza do popiołu. Dodatkowo pojemnik jest zamykany za pomocą zamka, co zapobiega przypadkowemu wysypaniu zawartości. Po jego otwarciu wygodnie opróżnisz zebrane nieczystości.

Chcesz szybko i wygodnie oczyścić kominek lub piec z popiołu? Wybierz odkurzacz o mocy 1,200 W marki ulsonix, a zapomnisz o uciążliwym ręcznym zbieraniu pyłu z palenisk. Nie czekaj i złóż zamówienie na model ASHCLEAN 20B_1 już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA