Produkt: EX10050438

|

Model: EASY FLOORCLEAN V10

Odkurzacz na sucho i mokro - 500 W - 10 l

229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – silnik o mocy 500 W i sile ssania 14 kPa do niezawodnego czyszczenia dużych powierzchni
  • Regulacja – 2 różne przystawki do różnych zastosowań i dmuchawa do rozpalania kominka lub grilla oraz usuwania liści czy śmieci
  • Przestronność – o pojemności aż 10 l
  • Niezawodność – niezawodny filtr HEPA wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki
  • Mobilność – dzięki 4 lekkobieżnym kółkom i solidnemu uchwytowi do przenoszenia odkurzacz łatwo przeniesiesz; przewód o długości 2,5 m gwarantuje również duży zakres ruchu

OPIS PRODUKTU

Potężny odkurzacz na sucho i mokro o szerokim zastosowaniu i mocy wyjściowej 500 W

Odkurzaczem na sucho i mokro marki ulsonix szybko oraz dokładnie usuniesz nawet uporczywy brud z najróżniejszych powierzchni. Odkurzacz przemysłowy czyści nie tylko suche podłogi, ale także wilgotne powierzchnie. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytku w handlu i przemyśle lub do skutecznego sprzątania biur czy lokali użytkowych. Za pomocą przełącznika odkurzasz szybko zmienisz w dmuchawę, aby rozpalić ogień w kominku czy grill lub usunąć liście i śmieci.

Odkurzacz przemysłowy z długim przewodem i wysoką wydajnością do dużych powierzchni

Dzięki mocy 500 W i różnym akcesoriom (szczotka do podłóg, dysza 2w1) ten odkurzacz do pracy na mokro i sucho sprosta najcięższym zadaniom. Przy pojemności 10 l możesz odkurzać wiele godzin bez konieczności częstego opróżniania pojemnika.

Ergonomiczne urządzenie jest też wygodne w użyciu. Dzięki czterem kółkom, uchwytowi do przenoszenia i kablowi zasilającemu o długości 2,5 m odkurzacz na mokro oferuje bardzo komfortowy sposób pracy. Za pomocą węża o długości 1.5 m i trzyczęściowej plastikowej rurki niezawodnie wyczyścisz trudno dostępne miejsca lub usuniesz z nich płyny czy błoto.

Łatwa konserwacja zapewniająca długą żywotność

Nawet po wielogodzinnym sprzątaniu po odkurzaczu na sucho i mokro nie widać śladów użytkowania. Filtr HEPA niezawodnie chroni urządzenie. Z kolei wysokiej jakości obróbka gwarantuje długą żywotność.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie