W obniżonej cenie
(3) Opinie

Produkt: EX10050266

|

Model: ULX-240-1

Osłona na kosze na śmieci - 2 x 240 l - otwory wentylacyjne

1779,00 zł 1899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1899,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dyskrecja – elegancko osłania śmietniki do 240 l
  • Przestronność – dwie osłony śmietnikowe na dwa pojemniki, każdy 240 l
  • Stabilność – solidne i łatwe w pielęgnacji skrzynie wykonane ze stali nierdzewnej
  • Bezpieczeństwo – kosze na śmieci są zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem dzięki zamkowi
  • Praktyczność – wieko otwierane uchwytem i utrzymywane w miejscu za pomocą sprężyny gazowej

OPIS PRODUKTU

Dyskretna osłona na kosze na śmieci z otworami wentylacyjnymi

Każdy potrzebuje pojemników na śmieci, materiały nadające się do recyklingu lub odpady organiczne, ale nikt nie chce, żeby były widoczne. Osłona na kosze na śmieci jest dyskretnym miejscem na każdy pojemnik, który dzięki atrakcyjnemu wzornictwu również robi wrażenie. Z ulsonix, ekspertem w zakresie sprzątania, zawsze znajdziesz czyste rozwiązanie dla swojego domu, warsztatu lub firmy gastronomicznej!

Obudowa śmietnika ze stali nierdzewnej do ogrodu lub na podwórko

Praktyczna obudowa śmietnika jest funkcjonalnie i wizualnie idealnym rozwiązaniem do ukrycia maks. 2 pojemników na śmieci o pojemności do 240 l i zapewnienia do nich łatwego dostępu w razie potrzeby. Czy to na skraju ogrodu, w garażu, czy na wewnętrznym dziedzińcu kompleksu budynków osłona śmietnikowa jest idealnym miejscem do bezpiecznego i dyskretnego odstawiania pojemników na śmieci. W ten sposób zawsze osiągniesz doskonałe wrażenie na zewnątrz, które przekona Twoich gości i pracowników.

Osłona na kosze na śmieci jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu pojemniki są bezpieczne na zewnątrz. Materiał jest nie tylko odporny na warunki atmosferyczne, ale także szczególnie łatwy w pielęgnacji, dzięki czemu pomieszczenie na śmieci można z łatwością utrzymać w higienicznym stanie. Przyczyniają się do tego również otwory, które zapewniają optymalną wentylację wewnętrzną. Ponieważ w tym modelu masz do dwóch przegród, segregacja odpadów nie stanowi problemu. To, czy umieścisz kosz na odpady organiczne, plastik czy papier w przegródkach, zależy wyłącznie od Ciebie.

Obudowa na śmietnik ma przegrodę na każdy pojemnik, którą można zamknąć na zamek. W ten sposób uchronisz dzikie zwierzęta przed dostaniem się do śmietnika lub niepowołane osoby nie wrzucą swoich śmieci. Drzwi można z łatwością otwierać i zamykać. Ponadto każdą skrzynię wyposażono w pokrywę, która jest utrzymywana otwarta przez sprężynę gazową. Oznacza to, że dostęp do pojemników na śmieci jest znacznie wygodniejszy niż konieczność ich wypychania i ponownego wkładania.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 3 opinii

01.06.2023

Wollten eine Metall Mülltonnenbox das das Plastikteil was wir bisher genutzt hatten schon nach kurzen Zeit hinüber war. Diese Box ist für den Preis für unsere Zweck perfekt geeignet. Aufbau mit zwei Personen auch kein Problem die Anleitung könnte gerade im Bezug auf das Schloss etwas aus genauer sein.

01.06.2023

Ich habe 2 X 2 Mülltonnenboxen gekauft. Gutes Material. Alle Teile vollständig. Alle Schrauben der Größe nach gekennzeichnet und in einem separatem Tütchen abgepackt. Sehr schnelle Lieferung. Gute Bedienungsanleitung. Ware wie im Angebot beschrieben. Sehr zu empfehlen. Sehr gute Verpackung. Alles mit Styropor geschützt. Sieht zusammengebaut sehr edel aus. Das ablösen der Folien vom Metall hat fast genauso lange gedauert wie der Zusammenbau. Habe diese Boxen allerdings zu einem viel niedrigerem Preis eingekauft. Glück gehabt.

01.06.2023

Lieferung prompt, alle Einzelteile bestens verpackt, Schrauben/Muttern in einzelnen Säckchen, Anleitung verständlich , beim Schloss könnte eine Anleitung hilfreich sein. Preis/Leistung absolut TOP.