Produkt: EX10050264

|

Model: ULX-120-1

Osłona na kosze na śmieci - 240 l - okrągłe szczeliny wentylacyjne

789,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dyskrecja – elegancko osłania śmietniki do 240 l
  • Przestronność – duża osłona śmietnikowa na jeden pojemnik 240 l
  • Stabilność – solidna i łatwa w pielęgnacji skrzynia wykonana ze stali nierdzewnej
  • Bezpieczeństwo – kosz na śmieci jest zabezpieczony przed nieuprawnionym dostępem dzięki zamkowi
  • Praktyczność – wieko otwierane uchwytem i utrzymywane w miejscu za pomocą sprężyny gazowej

OPIS PRODUKTU

Dyskretna osłona na kosze na śmieci z okrągłymi szczelinami wentylacyjnymi

Każdy potrzebuje pojemników na śmieci, materiały nadające się do recyklingu lub odpady organiczne, ale nikt nie chce, żeby były widoczne. Osłona na kosze na śmieci jest dyskretnym miejscem na każdy pojemnik, który dzięki atrakcyjnemu wzornictwu również robi wrażenie. Z ulsonix, ekspertem w zakresie sprzątania, zawsze znajdziesz czyste rozwiązanie dla swojego domu, warsztatu lub firmy gastronomicznej!

Obudowa śmietnika ze stali nierdzewnej do ogrodu lub na podwórko

Praktyczna obudowa śmietnika jest funkcjonalnie i wizualnie idealnym rozwiązaniem do ukrycia pojemnika na śmieci o pojemności do 240 l i zapewnienia do niego łatwego dostępu w razie potrzeby. Czy to na skraju ogrodu, w garażu, czy na wewnętrznym dziedzińcu kompleksu budynków osłona śmietnikowa jest idealnym miejscem do bezpiecznego i dyskretnego odstawiania pojemnika na śmieci. W ten sposób zawsze osiągniesz doskonałe wrażenie na zewnątrz, które przekona Twoich gości i pracowników.

Osłona na kosze na śmieci jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu pojemnik jest bezpieczny na zewnątrz. Materiał jest nie tylko odporny na warunki atmosferyczne, ale także szczególnie łatwy w pielęgnacji, dzięki czemu pomieszczenie na śmieci można z łatwością utrzymać w higienicznym stanie. Przyczyniają się do tego również okrągłe szczeliny, które zapewniają optymalną wentylację wewnętrzną. To, czy umieścisz kosz na odpady organiczne, plastik czy papier, zależy wyłącznie od Ciebie.

Obudowa na śmietnik ma drzwi zamykane na zamek. W ten sposób uchronisz dzikie zwierzęta przed dostaniem się do śmietnika lub niepowołane osoby nie wrzucą swoich śmieci. Drzwi można z łatwością otwierać i zamykać. Ponadto skrzynię wyposażono w pokrywę, która jest utrzymywana otwarta przez sprężynę gazową. Oznacza to, że dostęp do pojemnika na śmieci jest znacznie wygodniejszy niż konieczność jego wypychania i ponownego wkładania.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA