(1) Ocena

Produkt: EX10050269

|

Model: ULX-360-2

Osłona na kosze na śmieci - 3 x 240 l - ukośne szczeliny wentylacyjne

2629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dyskrecja – elegancko osłania śmietniki do 240 l
  • Przestronność – trzy osłony śmietnikowe na trzy pojemniki, każdy 240 l
  • Stabilność – solidne i łatwe w pielęgnacji skrzynie wykonane ze stali nierdzewnej
  • Bezpieczeństwo – kosze na śmieci są zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem dzięki zamkom
  • Praktyczność – wieka otwierane uchwytem i utrzymywane w miejscu za pomocą sprężyny gazowej

OPIS PRODUKTU

Dyskretna osłona na kosze na śmieci z ukośnymi szczelinami wentylacyjnymi

Każdy potrzebuje pojemników na śmieci, materiały nadające się do recyklingu lub odpady organiczne, ale nikt nie chce, żeby były widoczne. Osłona na kosze na śmieci jest dyskretnym miejscem na każdy pojemnik, który dzięki atrakcyjnemu wzornictwu również robi wrażenie. Z ulsonix, ekspertem w zakresie sprzątania, zawsze znajdziesz czyste rozwiązanie dla swojego domu, warsztatu lub firmy gastronomicznej!

Obudowa śmietnika ze stali nierdzewnej do ogrodu lub na podwórko

Praktyczna obudowa śmietnika jest funkcjonalnie i wizualnie idealnym rozwiązaniem do ukrycia maks. 3 pojemników na śmieci o pojemności do 240 l i zapewnienia do nich łatwego dostępu w razie potrzeby. Czy to na skraju ogrodu, w garażu, czy na wewnętrznym dziedzińcu kompleksu budynków osłona śmietnikowa jest idealnym miejscem do bezpiecznego i dyskretnego odstawiania pojemników na śmieci. W ten sposób zawsze osiągniesz doskonałe wrażenie na zewnątrz, które przekona Twoich gości i pracowników.

Osłona na kosze na śmieci jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu pojemniki są bezpieczne na zewnątrz. Materiał jest nie tylko odporny na warunki atmosferyczne, ale także szczególnie łatwy w pielęgnacji, dzięki czemu pomieszczenie na śmieci można z łatwością utrzymać w higienicznym stanie. Przyczyniają się do tego również ukośne szczeliny, które zapewniają optymalną wentylację wewnętrzną. Ponieważ w tym modelu masz trzy przegrody, segregacja odpadów nie stanowi problemu. To, czy umieścisz kosz na odpady organiczne, plastik czy papier w przegródkach, zależy wyłącznie od Ciebie.

Obudowa na śmietnik ma przegrodę na każdy pojemnik, którą można zamknąć na zamek. W ten sposób uchronisz dzikie zwierzęta przed dostaniem się do śmietnika lub niepowołane osoby nie wrzucą swoich śmieci. Drzwi można z łatwością otwierać i zamykać. Ponadto każdą skrzynię wyposażono w pokrywę, która jest utrzymywana otwarta przez sprężynę gazową. Oznacza to, że dostęp do pojemników na śmieci jest znacznie wygodniejszy niż konieczność ich wypychania i ponownego wkładania.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

24.03.2022

Passt alles perfekt, nichts nachbohren oder zusätzlich verschrauben, alles zu bester Zufriedenheit