Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20050252

|

Model: UNICLEAN 10

Outlet Wózek do sprzątania - 2 x 24 l

479,00 zł 599,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 599,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – oddzielne wiadra np. na czystą i zabrudzoną wodę
  • Wydajność – duża pojemność 48l idealna dla hoteli, biur itp.
  • Mobilność – wysokiej jakości kółka zapewniają szybkie i ciche przemieszczanie
  • Łatwa obsługa – wygodne napełnianie i opróżnianie wiader
  • Bezpieczeństwo – rogi są zaokrąglone

OPIS PRODUKTU

Wózek do sprzątania - 2 x 24 l

Profesjonalny wózek do sprzątania niemieckiej marki ulsonix to urządzenie przeznaczone do stosowania w większych budynkach. Umożliwia on bardzo sprawne umycie podłóg w szkołach, hotelach, restauracjach, biurowcach, apartamentowcach itp. Model UNICLEAN 10 posiada długą żywotność, ponieważ został wykonany z solidnych materiałów.

Wózek sprzątający 48 l – charakterystyka

Dwukomorowa konstrukcja wózka sprawdzi się w komercyjnym użytkowaniu, podnosząc wydajność osoby sprzątającej. Wiadra o łącznej pojemności 48 l ułatwiają pracę, ponieważ jedno może być napełnione czystą wodą, a do drugiego (pustego) wyciska się zabrudzoną. Dają także sposobność jednoczesnego wykonywania dwóch zadań – np. w kuble nr 1 płyn przeznaczony do mycia paneli, w nr 2 – do płytek. Dla wygodniejszego rozróżnienia mają odmienne kolory (niebieski i czerwony).

Wysoką ergonomię zapewniono poprzez przemyślany projekt. Znajdująca się w komplecie profesjonalna wyżymaczka szybko i dokładnie odsącza mopa z wody. Maksymalny rozmiar pasującej nakładki to 213 x 110 x 120 mm. Konstrukcja ze stali chromowanej (materiał o atrakcyjnym połysku) jest bardzo wytrzymała i odporna na korozję. Dzięki niej model UNICLEAN 10 zachowuje stabilność.

Duże i zwrotne koła z gumy termoplastycznej ułatwiają przemieszczanie wózka. Są ciche, nie rysują podłogi, cechują się także odpornością na niską temperaturę. Tworzywo TPR doskonale redukuje wstrząsy. Umieszczone nad kółkami ochronne odbojniki zabezpieczają rogi wózka przed uszkodzeniem podczas ewentualnego uderzenia w ścianę lub mebel.

Dodatkowe elementy w rodzaju zaczepu na mopa oraz poręcznych uchwytów pojemników to także udogodnienia dla sprzątacza. Oporne na działanie wysokiej temperatury wiadra z plastiku mają zaokrąglone krawędzie, co zwiększa bezpieczeństwo np. w przypadku uderzenia w nie nogą. Konstrukcja kubłów pozwala na łatwe wylewanie płynów.

Oferowany wózek do sprzątania posiada wysokie parametry eksploatacyjne. Duża pojemność, ergonomiczny projekt oraz ładny wygląd to jego mocne strony. Model UNICLEAN 10 zapewni szybką i wydajną pracę. Doskonale nadaje się do oczyszczenia powierzchni w miejscach użyteczności publicznej, np. korytarzy, sal konferencyjnych, hal sportowych. Niemiecka marka ulsonix gwarantuje, że do Twoich rąk trafia sprzęt wysokiej klasy, o długiej żywotności.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie