Produkt: EX10050308

|

Model: UNICLEAN 15

Umywalka przenośna dwustronna - 130 l - z dozownikiem mydła i uchwytem na papier

2929,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – zbiornik na wodę o pojemności 130 l umożliwia częste mycie lub opłukanie rąk
  • Solidność – kompaktowa obudowa wykonana z tworzywa sztucznego jest niezwykle wytrzymała i trwała
  • Higiena – pedał nożny do wygodnej oraz bezdotykowej obsługi umywalki
  • Mobilność – bez podłączenia do zewnętrznych instalacji, łatwy montaż na miejscu
  • Czystość – uchwyty na papier o wymiarach 26,2 x 10,2 x 20 cm oraz dozowniki mydła o pojemności 200 ml zapewniają higienę

OPIS PRODUKTU

Czy to mycie rąk, czy zmywanie – dwustronna umywalka przenośna zapewnia higienę wszędzie

Nie każde miejsce ma podłączenie do bieżącej wody, ale często chcesz umyć ręce lub wyczyścić jakiś przedmiot podczas pracy. Staniesz się w dużej mierze niezależny od zaopatrzenia w wodę, kiedy będziesz korzystać z umywalki przenośnej marki ulsonix. Czy to na kempingu, na targowisku, czy małym straganie na ulicy, zapewni Ci ona dostęp do wody bez podłączenia do zewnętrznej instalacji. Możesz też jednocześnie zaoferować swoim klientom sposobność umycia rąk!

Umywalka turystyczna zapewni Ci zawsze czyste ręce!

Podwójną umywalkę do rąk ustawisz w dowolnym miejscu. Czysta woda znajduje się w dużym pojemniku o pojemności 130 l. Ze sprzętem zintegrowany jest również zbiornik na ścieki (65 l). Dzięki nim można korzystać z urządzenia bez stałego podłączania dopływów lub odpływów. Jednocześnie odpowiednie przyłącza do zbiorników wody są dołączone do zakresu dostawy. Sprawdzają się, jeśli trzeba uzupełnić wodę lub spuścić ścieki.

Podwójna bateria jest obsługiwana za pomocą pedałów nożnych. Jest to nie tylko niezwykle wygodne, ale także bardzo higieniczne. Praca bezdotykowa to najczystsze rozwiązanie, zwłaszcza gdy z umywalki korzysta kilka osób. Zintegrowane dozowniki mydła o pojemności 200 ml oraz uchwyty na papier zapewniają wysoki standard higieny. Model został zaprojektowany tak, aby mycie rąk było wygodne. Korki do ścieków są zabezpieczone stalowym łańcuchem. Dlatego nie zgubią się nawet podczas pośpiechu lub zamieszania.

Obudowę umywalki turystycznej wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które bez szwanku wytrzyma częste użytkowanie. Kompaktową konstrukcję można złożyć i ustawić w mgnieniu oka. Oznacza to, że zawsze zapewnisz łatwy sposób mycia rąk na targowiskach, festiwalach plenerowych lub podczas imprez sportowych na świeżym powietrzu.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie