Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20250461

|

Model: UNI_PBM_37

Outlet Maszyna do przypinek - 37 mm - 100 szt.

619,00 zł 759,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 759,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – forma 37 mm
  • Prostota – łatwa ręczna obsługa
  • Profesjonalizm – najlepszy sposób na wykonanie przypinek
  • Trwałość – rama wykonana z solidnej stali
  • Wszechstronność – szerokie zastosowanie

OPIS PRODUKTU

Maszyna do przypinek Uniprodo

Z maszyną do przypinek marki Uniprodo będziesz w stanie własnoręcznie wykonać przypinki reklamowe dla swojej firmy lub na wydarzenie. Model UNI_PBM_37 sprawdzi się więc nie tylko w biznesie, ale i podczas organizacji wesel, studniówek, koncertów, festiwali, akcji społecznych i nie tylko.

Maszyna do butonów UNI_PBM_37 – opis

Łatwa ręczna obsługa sprawia, że urządzenie jest najlepszym rozwiązaniem, żeby wykonać dużą liczbę przypinek. Maszynka nie potrzebuje dostępu do prądu, więc postawisz ją w dowolnym miejscu.

Solidność modelu UNI_PBM_37 jest zasługą ramy wykonanej ze stali. Gwarantuje ona wieloletnią użyteczność. Ponadto maszynę wyposażono w formę o średnicy 37 mm.

Wypromuj swoją działalność lub wydarzenie z własnoręcznie wykonanymi przypinkami zrobionymi za pomocą modelu UNI_PBM_37. Z obsługą maszyny do przypinek Uniprodo poradzi sobie każdy, więc możesz zacząć od razu po rozpakowaniu. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE