Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20250212

|

Model: UNI_SAUNA_C02

Outlet Panel sterujący do sauny - 400 V 3 N - funkcja nawilżania

1049,00 zł 1299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1299,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kontrola – do regulowania temperatury, oświetlenia oraz czasu pracy
  • Efektywność – źródło zasilania o napięciu 400 V 3 N; funkcja nawilżania
  • Wygoda – intuicyjny panel sterujący montowany do ściany
  • Czytelność – cyfrowy wyświetlacz
  • Kompatybilność – idealny do saun marki Uniprodo (pasuje do pieca 10250211)

OPIS PRODUKTU

Panel sterujący do sauny UNI_SAUNA_C02

Praktyczny panel sterujący UNI_SAUNA_C02 służy do regulowania warunków panujących w saunie. Urządzenie znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie oferowane są pobyty w takich pomieszczeniach. Produkt marki Uniprodo doskonale sprawdzi się razem z saunami tego producenta (10250211).

Kontroler do sauny Uniprodo – opis

W zestawie poza kontrolerem znajduje się też skrzynka elektryczna, którą należy podłączyć do pieca. Element powinien być zainstalowany przez wykwalifikowanego specjalistę, znającego wymogi dotyczące kompatybilności przewodów z mocą pieca do sauny. Przewody nie są dostarczane z produktem. Sprzęt jest zasilany prądem o napięciu 400 V 3 N.

Łatwy w użytkowaniu model UNI_SAUNA_C02 pozwala na regulowanie temperatury, oświetlenia, czasu pracy oraz funkcji wilgotności. Wszystkie wartości są przedstawiane na cyfrowym ekranie, a dotykowa obsługa nie sprawia problemu. Panel możesz przymocować do ściany przy wejściu do sauny. Obudowę sprzętu wykonano z bardzo mocnego ABS-u.

DANE TECHNICZNE