Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20250210

|

Model: UNI_SAUNA_V9.0KW

Outlet Piec do sauny - elektryczny - 9 kW

1999,00 zł 2479,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2479,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompatybilność – idealne do pomieszczeń o średniej objętości (9-13 m3)
  • Wytrzymałość – wykonanie ze stali nierdzewnej odpornej na działanie wody
  • Wydajność – optymalna moc (9 kW) dostosowana do wielkości pomieszczenia
  • Oszczędność czasu – szybkie osiąganie wysokiej temperatury do 110°C
  • Stabilność – 4 gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się

OPIS PRODUKTU

Elektryczny piec do sauny UNI_SAUNA_V9.0KW

Niemiecka marka Uniprodo specjalizuje się w projektowaniu produktów wysokiej jakości wykorzystywanych w domach, hotelach, restauracjach i nie tylko. Przykładem urządzenia o szerokim zastosowaniu jest elektryczny piec do sauny suchej z możliwością wytworzenia pary. Z pomocą modelu UNI_SAUNA_V9.0KW stworzysz pomieszczenie służące do oczyszczenia organizmu z toksyn.

Piecyk do sauny suchej Uniprodo – opis

O wydajności produktu świadczy jego moc na poziomie 9 kW. Zapewnia ona szybkie osiągniecie temperatury do 110°C. Odpowiednią wartość ustawisz przy pomocy wbudowanego termostatu. Dzięki temu sprzęt doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o dużych rozmiarach (od 9 do 13 m

Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje dużą wytrzymałość piecyka na uszkodzenia oraz korozję. Ponadto poziom ochrony IPX4 oznacza, że produkt jest odporny na działanie wody. W związku z tym bez obawy możesz nią polać rozgrzane kamienie, aby zwiększyć wilgotność w saunie za sprawą pary.

Za stabilność podczas użytkowania odpowiadają 4 gumowe nóżki. Zapobiegają one ślizganiu się modelu UNI_SAUNA_V9.0KW po podłodze i chronią ją przed zarysowaniem. Urządzenie cechuje się ponadto niewielką wagą umożliwiającą wygodne przenoszenie oraz manewrowanie, a także łatwą obsługą.

Stwórz własną suchą saunę dzięki wydajnemu piecykowi marki Uniprodo. Z tym produktem umilisz czas swoim gościom, a także zadbasz o ich zdrowie. Model UNI_SAUNA_V9.0KW poza wydajnością i praktycznością charakteryzuje się również bezpieczeństwem, o czym świadczy specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Złóż zamówienie i przekonaj się o skuteczności urządzenia już dziś!

DANE TECHNICZNE