Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20250376

|

Model: UNI_TRAMPOLINE_04

Outlet Trampolina ogrodowa - z siatką - niebieska - do 100 kg - Ø240 cm

639,00 zł 789,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 789,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompletny zestaw ­– trampolina ogrodowa wraz z niezbędnymi akcesoriami
  • Świetna rozrywka – do ćwiczeń, zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci i dorosłych
  • Solidność – wytrzymała konstrukcja o nośności do 100 kg i średnicy 240 cm oraz trwała mata
  • Bezpieczeństwo – osłona sprężyny, siatka ochronna i stabilne nóżki

OPIS PRODUKTU

Trampolina ogrodowa od Uniprodo

Zastanawiasz się, jak sprawić frajdę dzieciom? Poszukujesz sposobu, aby spalić zbędne kalorie, świetnie się przy tym bawiąc? Wytrzymała trampolina do ogrodu Uniprodo okaże się nieocenionym sprzętem, który zapewni odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu oraz doskonałą rozrywkę na długie letnie dni! Dzięki licznym, praktycznym rozwiązaniom oraz materiałom wysokiej jakości model UNI_TRAMPOLINE_04 cechuje się bezpieczeństwem, więc mogą na nim skakać także młodsi użytkownicy.

Trampolina z siatką UNI_TRAMPOLINE_04 – opis

Ćwiczenia na trampolinie zyskują coraz większą popularność jako forma efektywnego sposobu utrzymania dobrej kondycji fizycznej połączonego z dobrą zabawą. Oprócz zrzucenia zbędnych kilogramów sprzęt pomoże oczyścić Twój organizm, pozbyć się cellulitu, kształtować sylwetkę oraz zwiększyć sprawność. Skakanie na trampolinie to również świetny sposób spędzania wolnego czasu dla całej rodziny. Szczególną frajdę sprawi ona dzieciom. Średnica 240 cm daje dużą swobodę ruchów.

Wytrzymała konstrukcja to przede wszystkim zasługa maty z polipropylenu. Materiał nie tylko wytrzymuje duże obciążenia, ale także jest elastyczny i antypoślizgowy. Wszystkie te cechy czynią go najlepszym tworzywem do produkcji trampoliny dostępnym na rynku. Matę podtrzymują solidne sprężyny pochłaniające drgania oraz zapewniające udźwig do 100 kg. Całość jest niezwykle prosta w montażu.

Bezpieczeństwo zostało zagwarantowane poprzez specjalną osłonę na sprężyny. Pozwala ona zmniejszyć ryzyko urazów lub kontuzji, zakrywając przestrzeń między stelażem a matą. Dodatkowo trampolinę wyposażono w siatkę ochronną z wygodnym zapięciem na zamek błyskawiczny. Wchodzenie oraz schodzenie ułatwia dołączona drabinka, którą przymocujesz do podłoża za pomocą specjalnych haków.

Batut marki Uniprodo nie tylko umożliwi dobrą zabawę najmłodszych, ale także posłuży do codziennego treningu dorosłym. Bezpieczeństwo oraz prosty montaż czynią z niego sprzęt idealny do ogrodu, na plażę czy podwórko. Zamów już dziś wysokiej jakości trampolinę i pozwól sobie na chwilę beztroski!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA